ua en ru

Руки вгору: Світоліна потрапила в неприємний інцидент разом з нареченим

Руки вгору: Світоліна потрапила в неприємний інцидент разом з нареченим Еліна Світоліна (GettyImages)

До Еліни Світоліної нагрянула поліція

Еліна Світоліна, найкраща тенісистка України, налякала фанатів своїм записом про поліцію в Twitter.

Зірка тенісу розмістила на своїй сторінці гіфку з двома тремтячими зайцями і написала дивне повідомлення, яке викликало переполох серед шанувальників спортсменки.

"Наші обличчя, коли четверо поліцейських вриваються в наш готельний номер, наводять на нас зброю і кричать: "Руки вгору!", - написала Еліна Світоліна і додала до цього запису хештег "день відпочинку".

Фанати почали писати спортсменці коментарі в надії з'ясувати, що ж сталося, але Світоліна поки ні на один з них не відповіла.

"Що трапилося? З тобою все в порядку?", "Сподіваюся, ви жартуєте, вони не можуть переплутати вас з Гаелем з іншими людьми", "Сподіваюся, ви обидва в порядку", "Напевно, переплутали ваш номер за якимось іншим? І всіх перелякали помилково. Або поліцейські – фанати тенісу і прийшли за автографом?" – написали користувачі.

Відомо, що пара зараз знаходиться в Індіан-Уеллсі і причиною візиту поліцейських стала інформація про те, що недалеко від готелю, в якому проживає тенісистка, сталася стрілянина. Співробітники поліції протягом двох годин евакуювали всіх постояльців готелю і провели обшуки, щоб знайти злочинця.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що Світоліна "підірвала" мережу словами про Україну.

А також писали про те, що Світоліна розповіла про свій новий роман.