ru ua

Померла Юлія Началова: нові деталі смерті артистки

Померла Юлія Началова: нові деталі смерті артистки Юлія Началова померла – назване місце і дата похорону артистки (фото: facebook.com/nachalovajulia)

Юлія Началова померла у віці 38 років

Юлія Началова померла у віці 38 років через важку хворобу. Артистка була доставлена в реанімацію однієї з московських клінік після ускладнень подагри, лікарі боролися за її життя, провели операцію на нозі і навіть підключили до апарату штучної вентиляції легенів, але їх зусиль не вистачило, щоб врятувати Юлію. Піар-директор артистки розповіла про місце і дату похорону Юлії Началовой.

Юлію Началову поховають у четвер на Троєкуровському кладовищі. Прощання пройде в траурному залі з 12 до 14 годин.

16 березня лікарі вирішили ампутувати ногу, ускладнення після операції організм співачки не переніс. Вперше Юлія Началова серйозно захворіла ще в 2007 році, коли їй провели невдалу операцію по збільшенню грудей. Після першої операції виявилося, що груди четвертого розміру викликають у співачки дискомфорт і вона зважилася на повторне хірургічне втручання, яке ледь не коштувало їй життя. Лікарі з клініки в Лос-Анжелесі занесли їй інфекцію, тоді співачку екстрено госпіталізували прямо з аеропорту. Сама дівчина говорила, що лікарі буквально "витягли її з того світу".

Тоді проблеми зі здоров'ям дали ускладнення на нирки, через що організм співачки став погано виводити сечову кислоту, що призвело до розвитку подагри. Співачка останнім часом з'являлася на публіці в рукавичках, щоб приховати шишки на руках.

Раніше ми повідомляли, що Олександр Пєсков серйозно хворий, в нього виявили рак підшлункової залози.