ru ua

Запити стали обурливими: Меган Маркл посварилася з подругами, виставивши їм ультиматум

Запити стали обурливими: Меган Маркл посварилася з подругами, виставивши їм ультиматум Колаж РБК-Україна

Герцогиня хоче запобігти спілкування знайомих з пресою

Меган Маркл, яка раніше влаштувала істерику через дітей Кейт Міддлтон, посварилася зі своїми близькими подругами, оскільки ті не захотіли погоджуватися з її умовами. Про це інформує видання Radar Online.

Маркл виставила друзям ультиматум, зажадавши змінити номери їх телефонів. Герцогиня стверджує, що в службі безпеки палацу їй сказали, що це необхідно, щоб її не змогли відстежити через телефони знайомих. Однак її друзі відмовилися це зробити, чим викликали у неї агресію.

За словами приятелів, її вимоги можуть висуватися не тільки з метою дотримання заходів безпеки, але й для запобігання спілкування знайомих герцогині з пресою. Можливо, Маркл побоюється, що приятелі "зіллють" ЗМІ важливу інформацію з її особистого життя.

"Вона дуже розсердилася і тепер не розмовляє з деякими зі своїх подруг, так як вони посміли протистояти їй. Але ж це не вони вийшли заміж за принца, і вони не хочуть змінювати своє життя через неї", - пише джерело.

До речі, відомі нові подробиці ворожнечі Маркл і Міддлтон. У статті йдеться, що багато коментарів, зроблених щодо Маркл і Міддлтон, "занадто порочні, щоб публікуватися тут", і кажуть, що "навіть були погрози насильства".

Раніше ми писали, що герцогів Сассекских можуть розлучити у день святого Валентина, оскільки, згідно з графіком, принц Гаррі 14 лютого повинен бути на військових навчаннях, які проходять в Норвегії.

Ми також писали про те, що Меган Маркл і принц Гаррі планують покинути Кенсінгтонський палац вже найближчим часом, адже ремонт в їх новому котеджі Фрогомор-хауз майже закінчений.

Відео: (РБК-Україна)