Серіал "Свати" підловили на російській пропаганді

Серіал "Свати" підловили на російській пропаганді
Кадр із серіалу "Свати"

В Україні заборонена демонстрація контенту, який містить популяризацію країни-агресора

В серіалі "Свати" помітили російську пропаганду. Відповідні докази були опубліковані на сторінці спільноти "Відсіч" в соціальній мережі Facebook.

Серіал "Свати" підловили на російській пропаганді

Скріншот поста (facebook.com/vidsich)

"Ви досі вірите, що "Свати" - це український серіал? Досі вірите, що там немає російської пропаганди? Тоді для початку прочитайте статтю 15-1 Закону України "Про кінематографію" і усвідомте, що в Україні забороняється розповсюдження і демонстрування фільмів, що містять популяризацію або пропаганду органів держави-агресора і їхніх окремих дій, що створюють позитивний образ працівників держави-агресора", - сказано в повідомленні

В Україні діє закон, згідно з яким будь фильмыне залежно від територіального виробництва заборонено демонтрировать і поширювати, якщо вони містять популяризацію або пропаганду країни-агресора.

Серіал "Свати" підловили на російській пропагандіСеріал "Свати" підловили на російській пропагандіСеріал "Свати" підловили на російській пропагандіСеріал "Свати" підловили на російській пропагандіСеріал "Свати" підловили на російській пропагандіСеріал "Свати" підловили на російській пропагандіСеріал "Свати" підловили на російській пропагандіСеріал "Свати" підловили на російській пропагандіСеріал "Свати" підловили на російській пропагандіСеріал "Свати" підловили на російській пропагандіСеріал "Свати" підловили на російській пропагандіСеріал "Свати" підловили на російській пропагандіСеріал "Свати" підловили на російській пропагандіСеріал "Свати" підловили на російській пропагандіСеріал "Свати" підловили на російській пропагандіСеріал "Свати" підловили на російській пропагандіСеріал "Свати" підловили на російській пропаганді
 

Кадри з серіалу "Свати" (facebook.com/vidsich)

Тим не менш, в серіалі "Свати" можна побачити прапор РФ, портрет Володимира Путіна, співробітників російських правоохоронних органів, георгіївські стрічки та інше.

Нагадаємо, що Держкіно заборонило скандальний серіал "Свати".

Також Служба безпеки України на три роки заборонила в'їзд в Україну російському акторові Федору Добронравову, який зіграв одну з ключових ролей у серіалі.

Він прокоментував рішення Міністерства культури, яке внесло артиста в список загроз безпеки.

"Я не можу витрачати свій час на коментування дурних постанов українського уряду. Мені цілком вистачає роботи і без цього", – сказав Добронравов.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся