ru ua

Ось у чому справа: "квартальщики" пожартували про Вакарчука (відео)

Ось у чому справа: "квартальщики" пожартували про Вакарчука (відео) Фото: колаж РБК-Україна

Коміки на передачі "Чисто News" обіграли гучну фразу музиканта

Відео: YouTube / Студія Квартал 95 Online

Коміки Студії "Квартал 95" у випуску гумористичного шоу "Чисто News" відреагували на недавню політичну заяву популярного музиканта, лідера групи "Океан Ельзи" Святослава Вакарчука в Українському інституті в Лондоні. Йдеться про багатозначну фразу рокера про те, що він "у справі". Актори вирішили поділитися з глядачами своїми думками, що ж малося на увазі.

Відповідне відео було опубліковано на сторінці "Кварталу" на YouTube (на 5 хвилині 30 секундах).

"Святослав Вакарчук зробив гучну політичну заяву. Цитую - "Я в справі", - зазначив шеф авторського цеху Студії "Квартал 95" Валерій Жидков і додав, що музикант "у своєму стилі, знову нічого не зрозуміло".

Ось у чому справа: "квартальщики" пожартували про Вакарчука (відео)

Скріншот

Також гуморист став обігрувати значення цієї фрази: "У якій він справі? З ким він у справі? Що це за справа взагалі така? Та яка нам справа до цієї справи?"

Актор Євген Кошовий підключився до теми і висловив припущення, що все прояснює фраза Вакарчука від 2008 року, з якої він склав депутатський мандат.

"У той момент формулювання була таким: "Я йду, тому що політика брудна справа". Ось про яку справу говорить зараз Святослав", - дійшов висновку комік.

Ось у чому справа: "квартальщики" пожартували про Вакарчука (відео)

Скріншот

В коментарях до ролика користувачі мережі розділилися в думках щодо жарту. Деякі відзначають, що "квартальщики" сконцентрувалися не на гуморі, а на політиці:

"Ем-м, Вакарчук оголосив, що вже не йде в президенти";

"Вибачте, але даремно ви рушили в політику - гумор постраждав, та чого вже там, просто неприємно дивитися. Заказуха";

"Не підкажете, чому так неприємно стає дивитися ваш Квартал?"

"Таке враження, що дивлюся російську пропаганду, женуть на Україну..."

Ось у чому справа: "квартальщики" пожартували про Вакарчука (відео)

Скрін коментарів: YouTube / Студія Квартал 95 Online

Як повідомлялося раніше, музикант Святослав Вакарчук, який заявив про те, що він не буде балотуватися в президенти на виборах у цьому році, викликав бурхливе обговорення в мережі. Крім того, на лідера групи "Океан Ельзи" користувачі мережі зробили багато забавних фотожаб, пов'язаних з його політичною кар'єрою.

Нагадаємо, коміки студії "Квартал 95" у грудні також пожартували про призначення митрополита Єпіфанія предстоятелем ПЦУ.