ru ua

У мережі сміються над "літаючим" російським чиновником

У мережі сміються над "літаючим" російським чиновником Фото: Борис Титов

Дивне відео однієї з російських партій стало приводом для жартів

У мережі з'явився відеоролик, в якому голова російської партії "Партія зростання" Борис Титов закликає москвичів взяти участь у майбутніх виборах. Це відео опубліковано на сторінці партії в Facebook.

Глядачів разсмешило дивне рішення творців відео: позаду сидить у кріслі омбудсмена проносяться кадри Москви, зняті з висоти пташиного польоту. Таким чином створюється враження, що Титов пролітає над столицею.

"Партія Зростання продемонструвала свою останню розробку — літаючий стілець. Ілон Маск нервово гризе нігті", - прокоментував один з користувачів мережі.

"Людина-летюче крісло Борис Титов кидає виклик і хоче віджати потенційних кандидатів на муніципальні вибори Москви", - написав ще один юзер.

"А це літаюче крісло — це розробка "Сколково" або "Роснано"? А де купити? Я теж таке хочу. Але, взагалі, Борис Титов — крутий джигіт. Летить спиною вперед, нічого не боїться. І крутиться на льоту. І це незворушне обличчя на такій висоті і швидкості. Якби ще стріляв з двох рук по-македонськи..." — написав Євген Мінченко.

alt

alt

alt

Читайте також, в Росії чиновник програв зарплати своїх колег в покер.