У Росії назвали Трампа нащадком Київських князів

STYLERКурйози        13.11.2016 - 12:24
Фото: Дональд Трамп і князі - колаж (zavtra.ru)
Фото: Дональд Трамп і князі - колаж (zavtra.ru)

Російський дослідник запевняє, що спорідненість простежується одразу за кількома жіночими лініями

Новообраний президент США Дональд Трамп є нащадком Київських князів і має спорідненість з новгородським князем Рюриком.

Про це російський блогер Олександр Нилогов пише в блозі для видання "Завтра". Він стверджує, що зміг простежити генеологическое дерево Трампа через спеціальні сервіси і відкриття джерела інформації до 36 коліна.

"Спорідненість з Рюриком у Трампа йде від дочки Ярослава Мудрого Анни Ярославівни, яка в 1051 році була видана заміж за французького короля Генріха I, ставши матір'ю майбутнього короля Франції Філіпа I. Через потомство Філіпа I і простежується родинний зв'язок між династією Рюриковичів і династією Капетінгів, приводячи за генеалогічним ланцюжом до 45-го президента США Дональду Трампу", - пише Нилогов.

За його словами, родинні зв'язки Трампа та Рюрика засновані на кількох жіночих лініях. Дослідник вважає, що в далеких родичах Трампа простежуються Київські князі Ігор, Святослав, Володимир, а також Ярослав і його дочка Ганна.

"Мова йде не про пряму спорідненість по чоловічій або жіночій лініях, а про змішане. Тим не менш, Рюрик – дійсно предок Трампа в 36-му поколінні", - уточнив він.

До речі, Кличко розповів про знайомство з новим президентом США Дональном Трампом.

On Top