ru ua

Холостяк 8 сезон: 11 випуск дивитися онлайн

Холостяк 8 сезон: 11 випуск дивитися онлайн Фото: СТБ

Холостяк 8 сезон 11 випуск можна дивитися онлайн на Styler. Новий епізод шоу вийшов у п'ятницю, 18 травня, на каналі СТБ.

Холостяк 8 сезон: 11 випуск показав, як Рожден познайомив трьох дівчат, що залишилися на проекті, зі своїми батьками і, а його мама влаштувала дівчатам перевірку.

Холостяк 8 сезон: 11 випуск

У цьому випуску Галі, Іванні і Наташі треба буде пройти одне з найважливіших випробувань і познайомитися з батьками Рождена Анусі.

Першою в Одесу приїде Іванна, і Холостяк покаже їй пам'ятні для нього місця. Вона побачить місце, де хлопець написав свій хіт "Знаєш", а також познайомиться з другом музиканта Льошею. Під час обіду з мамою Рождена Лолітою Іванка буде відчувати себе ніяково, оскільки їй потрібно буде пройти психологічні тести.

Холостяк 8 сезон: 11 випуск дивитися онлайнФото: СТБ

Знайомство батьків з Наташею виявиться на межі зриву. Перед цим Холостяк запропонує їй покататися на скейті, але дівчина не оцінить таке проведення часу. "Я хочу піти. Хочу закінчити побачення", - заявить вона.

Галі потрібно буде піти на шопінг з мамою Рождена, під час якого стане відомо, що її невизначеність насторожує не тільки Холостяка. Рождену доведеться запросить дівчину на серйозну розмову тет-а-тет.

Чому Рожден з'явиться на останній Церемонії троянд без квітів, і з ким Холостяк попрощається за крок до фіналу, - дивіться в 11 випуску 8 сезону тв-шоу Холостяк в ефірі каналу СТБ і онлайн у нас на Styler.

Відео: Холостяк 8 сезон 11 випуск (holostyak.stb.ua)