ua en ru

"Від венеціанського балу до крижопільського сабантую": Зеленський розповів всю правду про новорічні корпоративи (відео)

"Від венеціанського балу до крижопільського сабантую": Зеленський розповів всю правду про новорічні корпоративи (відео) Володимир Зеленський/Скриншот відео YouTube-канала Студія Квартал 95 Online

Діда Мороза новорічний випуск шоу зіграв Потап

Лідер "Кварталу 95" Володимир Зеленський розповів всю правду про новорічних корпоративах у святковому випуску "Вечірнього Києва". Відео опублікували на YouTube.

"Останній тиждень перед Новим роком - вона найскладніша. Треба встигнути все: купити ялинку, вибрати всім подарунки і, саме складне і небезпечне, пережити новорічний корпоратив. Адже що таке корпоратив? Це по суті ранок для дорослих. Такий собі ранок з важким раненько", - сміється Зеленський.

Відео: "Квартал 95" про новорічних корпоративах (YouTube/Студія Квартал 95 Online)

"Будь новорічний корпоратив починається, як венеціанський бал: всі красиві, ошатні, в сукнях, кавалери під руку ведуть своїх дам. Але буквально через три-чотири години венеціанський бал перетворюється в крижопільський сабантуй, в кінці якого вже пані ведуть пахви своїх кавалерів", - говорить він.

До того ж, Зеленський розповів про типи людей, які є на кожному корпоративі.

А згодом на сцені з'явився Потап в образі Діда Мороза, а його Снігуронькою став учасник "95 Кварталу" Євген Кошовий.

До речі, "Квартал 95" висміяв скандальну Лободу у новорічній пародії. В Лободу перевтілилася екс-ведуча шоу "Орел і решка" Леся Нікітюк.

За сюжетом, зірка потрапляє в лікарню Дрогобича прямо з виступу на новорічному корпоративі: там з нею трапляється "неприємність", коли пробка від шампанського потрапляє в її силіконові груди.