ru ua

Афонські ченці здивували дивним рішенням по Єпіфанію

Афонські ченці здивували дивним рішенням по Єпіфанію Колаж РБК-Україна

Монастирі відмовилися підтримувати предстоятеля ПЦУ

3 січня відбудеться інтронізація предстоятеля Православної церкви, митрополита Київського і всієї України Єпіфанія, проте радує ця подія не всіх. Афонські ченці здивували дивним рішенням з приводу даної церемонії, повідомивши, що відмовляються приймати в ній участь. Про це інформує видання "Ромфея".

На майбутній інтронізації не буде ченців з 13 афонських монастирів, які проголосували проти того, щоб брати участь у цій церемонії. Священний Кинот Святої гори Афон, прийняв рішення відмовити Константинопольському патріарху Варфоломію, який просив афонітів направити делігацію для участі у інтронізації предстоятеля Єпіфанія.

Рішення афонських ченців виглядає досить дивним на тлі того, що Православна Церква України офіційно визнана Константинопольським патріархатом канонічною. Свідчення цьому - томос, який Україна отримала 6 січня з рук Варфоломія.

Раніше ми публікували цікаві факти з життя Єпіфанія. У свій час він був редактором інтернет-проекту "Рівне Православне" і членом редколегії церковно-релігійної газети "Духовна нива".

Ми писали, що Епіфаній заговорив про дружбу з росіянами. Митрополит висловив надію на те, що український і російський народи поступово налагодять стосунки і між ними встановляться добрі і мирні відносини.

До речі, нещодавно митрополит Епіфаній розповів, що українська церква вже готова до реформування. Епіфаній також повідомив, що для нього означає Хрещення Господнє.

Відео: РБК-Україна