ru ua

У Артемія Лебедєва "забомбило" через український безвіз

У Артемія Лебедєва "забомбило" через український безвіз Артемій Лебедєв (Колаж РБК-Україна)

Відомому дизайнерові порадили "заздрити мовчки"

Одіозний російський дизайнер і блогер Артемій Лебедєв програв спір з приводу безвізу України з країнами Євросоюзу. Про це він розповів на своїй Facebook-сторінці.

"Я говорив, що безвіза в 2016-му не буде, і виграв п'ять пляшок червоного сухого. Потім я сперечався на 2017-й. І цього разу програв. Прошу всіх, хто зі мною сперечався, написати адресу, куди я вишлю пляшки. На всякий випадок я уточню, що я програю рівно з тим же задоволенням, що і виграю", - зазначив він.

При цьому він сказав, що безвізовий режим для України - "самий принизливий безвіз на світі".

За його словами, тепер люди на кордоні "повинні показувати і доводити більше, ніж раніше було потрібно в посольствах".

"Крім того, цей безвіз не дає права на роботу і навчання. І звичайний український закордонний не катить (щоб відрізати жителів Криму, Донецька і Луганська). Тобто, це ху*та для багатих туристів, які і раніше не страждали від обмежень в поїздках. І я впевнений, що через місяць-інший всю цю лавочку якщо не прикриють, то дуже сильно уріжуть", - додав українофоб Лебедєв.

У Артемія Лебедєва "забомбило" через український безвіз

Скріншот поста (facebook.com/temalebedev)

У коментарях користувачі відзначають, що Лебедєв просто заздрить українцям.

"Артем, я відчуваю жахливий іспанська сором, коли спостерігаю, як бомбить твій пукан від українського безвізу", - зазначив один користувачів.

"Як ви за*бали своїм похмурим пі*дежом про "принизливий безвіз". Заздріть мовчки і ходіть в посольства з гордо піднятою головою", - звернувся до дизайнера інший юзер.

"Perdak explosion detected", - лаконічно написав ще один користувач.

Раніше заборонений Артемій Лебедєв назвав Україну регіоном Росії.