ua en ru

"Вболівайте за жіночий футбол": спортсмени привітали українців з Новим роком

"Вболівайте за жіночий футбол": спортсмени привітали українців з Новим роком Фото: Спортсмени привітали з Новим роком (Колаж РБК-Україна)

Відео записала Федерація футболу України

Українські футболісти привітали з новорічними святами. Відео з привітаннями опублікувала Федерація футболу України.

На записі присутні спортсмени чоловічої і жіночої футбольних збірних.

"Хочу привітати всіх з наступаючим Новим роком. Побажати, щоб 2018 рік був насиченим позитивними моментами, щастя всім, здоров'я та любові", - привітала краща футболістка країни за 2017 рік Ольга Овдійчук.

"Вітаю всіх з Новим роком! Бажаю, щоб у новому році мрії збувалися і щоб він був краще, ніж старий", – привітав півзахисник "Шахтаря" і збірної України Віктор Коваленко.

"Вітаю вас із Новим роком та Різдвом Христовим. Бажаю щастя, здоров'я, успіхів і натхнення. Вболівайте за Україну і жіночий футбол!", – привітала член збірної України Дарина Апанащенко.

"Всіх вітаю з наступаючим Новим роком. Нехай в кожній родині щастя, здоров'я, і нехай 2018 рік буде краще, ніж 2017", – привітав захисник "Шахтаря" і збірної України Богдан Бутко.

"Дорогі друзі! Хочу привітати вас з наступаючим Новим роком! Побажати вам міцного здоров'я, нехай все погане залишається у старому році, а все не виконане – здійсниться в новому", – привітав Віктор Коваленко.

До речі, відомий український автогонщик і журналіст Олексій Мочанов нагадав українцям про небезпеку керування авто після вживання алкоголю.