ru ua

У лікарні Мелітополя в білизні виявили шокуючу знахідку

У лікарні Мелітополя в білизні виявили шокуючу знахідку Колаж РБК-Україна

Медпрацівників і пацієнтів чекала ціла колонія вошей

Минулого тижня у 1 - шу міську лікарню Мелітополя з приватної пральні доставили партію білизни, яка шокувало весь медперсонал. В білизні виявилися воші. Про це інформує Наше Місто.

Ціла стопка наволочок по незрозумілим причинам була у дрібних паразитах. За словами медперсоналу, вони обурені побаченим, адже подібного не відбувалося в установі ще жодного разу.

Медики стверджують, що повідомляли про ситуацію у міськздраввідділ, однак там журналісту заявили, що ніяких скарг не надходило і вони вперше про таке чують.

Медичні працівники також заявляють, що в приватній пральні займаються виключно пранням, але не знезараженням і, звичайно, не прожарюванням постільної білизни. Тому цією процедурою займалися лікарняні пральні.

Нагадаємо, що доктор витягнув з шестирічної дівчинки щось огидне. Батьки занепокоїлися тим, що набряк носа у дівчинки не проходить, а навпаки збільшується. Тоді вони звернулися в місцеву лікарню - лікар уважно оглянув пацієнтку і виявив чужорідне тіло в лівій ніздрі дитини.

Ми писали, що жителя Мелітополя шокував делікатес з хробаками. Варто відзначити, що прокоментувати придбану рибу обіцяв представник керівництва мелітопольського рибного цеху. Але на момент публікації новини, коментаря від нього не надійшло.

Ми також повідомляли про те, що мешканка міста Коломия Івано-Франківської області в аптеці купила дитячий чай для своєї дитини. Але, як виявилося, чай був зіпсований і в ньому були черв'яки.