ru ua

CNN назвала 11 кращих місць України

CNN назвала 11 кращих місць України Фото: Україна (pixabay.com/Public_Domain_Photography)

Відома телекомпанія назвала Україну "домом багатьох красивих місць"

Американська телекомпанія CNN назвала 11 кращих туристичних місць України.

"Древні замки, приголомшуюча сільська місцевість, різноманітність ландшафтів і доброзичливе ставлення роблять Україну особливим місцем", - написали журналісти.

Вони також відзначили, що Україна є "домом багатьох красивих місць".

До топ-11 кращих місць в країні увійшли Львів, Чернівці, Софійський парк в Умані, Київ, Мукачеве, Переяслав-Хмельницький, Харків, Чернігів, Одеса, Ужгород та Кам’янець-Подільський.

Львів назвали культурною столицею за найбільш західною архітектурою в країні. Зокрема, автори рейтингу відзначили у Львові Старе місто "з вузькими вулицями, прекрасними церквами, чарівними музеями та привабливою атмосферою". Також вони порадили завітати до колоритних місцевих пабів.

Чернівці відзначили як Маленьку Вену, яка є "перлиною західної України".

Парк в Умані порадили як один з найяскравіших прикладів садово-паркового мистецтва у Європі.

Столицю України назвали містом з церквами з золотими куполами. Зокрема, автори відзначили два об’єкти всесвітньої спадщини ЮНЕСКО - монастир пещер у Києво-Печерській Лаврі та Софійський собор.

Мукачево увійшло до рейтингу через австро-угорську архітектуру та замок Паланок, який став родзинкою українського туризму. Переяслав-Хмельницький відзначили як місто музеїв, де найбільше порадили музей народної архітектури під відкритим небом.

До речі, стали відомі імена переможців першого півфіналу Євробачення 2017.