ua en ru

"Навіть не дивує": одного з українських нардепів викрили у загрозі порушити територіальну цілісність країни

"Навіть не дивує": одного з українських нардепів викрили у загрозі порушити територіальну цілісність країни Фото: Євген Балицький (opposition.org.ua)

У мережі вказали на скандальну заяву депутата

Депутата Верховної Ради України від "Оппоблока" Євгена Балицького викрили у загрозі порушити територіальну цілісність нашої країни. Про це написав відомий блогер і журналіст Денис Казанський на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

"Я вже неодноразово писав про те, що якщо не покарати сепаратистів і підсобників "ЛДНР" з "Партії регіонів", то вони обов'язково повторять 2014 рік в інших областях України", - зазначив блогер.

"І ось чергове підтвердження моїх прогнозів. Депутат від "Оппоблока" Євген Балицький в прямому ефірі 112 каналу у відповідь на пропозицію опонента переїхати в Росію, заявив, що готовий виїхати в Росію тільки з територією свого округу в Мелітополі", - розповів він.

"Фактично це прозвучало, як погроза порушити територіальну цілісність країни", - підкреслив Казанський.

"Ми поїдемо, можливо, округ, який я представляю, тільки ми виїдемо з своїми територіями, вас це зовсім не бентежить?" – процитував блогер Балицького.

Відео: Заява Євгена Балицького – з 13-ї хвилини (YouTube/112 Україна)

"Мене така заява, навіть, не дивує. Депутат "Оппоблока" просто озвучив те, що робили регіонали на Донбасі навесні 2014 року. Там місцеві феодали теж вирішили "піти зі своїми територіями". У підсумку регіон лежить у руїнах. Підприємства розорені. Населення тягне жалюгідне існування", - написав журналіст.

На його думку, інцидент з участю Балицького (який був обраний на мажоритарному окрузі №80 у Мелітополі Запорізької області) абсолютно закономірний.

"Я знав, що після Донбасу регіонали візьмуться за інші регіони України, якщо не понесуть покарання за свої дії в 2014 році. Оскільки більшість колаборантів і зрадників покарання уникли, то ніщо не заважає "Оппоблоку" тепер продовжити свою руйнівну діяльність. Балицький вже відкрито загрожує качати ситуацію в Мелітополі", - підкреслив Казанський.

"Навіть не дивує": одного з українських нардепів викрили у загрозі порушити територіальну цілісність країни

Скріншот поста (facebook.com/den.kazansky)

До речі, блогер розповів про "досягнення" борців з "фашизмом".