ua en ru

Справа Зайцевої: адвокати зробили цікаву заяву

Справа Зайцевої: адвокати зробили цікаву заяву Олена Зайцева і Геннадій Дронов (фото: twitter.com/newsroom_kh)

Винуватці ДТП у Харкові Олена Зайцева і Геннадій Дронов можуть залишитися у в'язниці на весь термін

Справа винуватців ДТП у Харкові Олени Зайцевої та Геннадія Дронова, які були засуджені на 10 років за скоєння наїзду на пішоходів 18 жовтня 2017 року, обростає новими подробицями.

Адвокати Геннадія Дронова, які раніше заявляли про те, що готують апеляцію по своєму підзахисному, розповіли, як йдуть справи на даний момент.

Незважаючи на те, що за законом строк подання апеляційної скарги всього один місяць, адвокат Сергій Перепелиця повідомив, що вони все ще не подали апеляцію, але збираються зробити це в найближчі дні.

"Якщо встигнемо, то в апеляцію звернемося вже сьогодні. Скарга готова, ми маємо намір домагатися виправдання і оскаржувати ряд порушень, які виявилися під час процесу. Так, наприклад, у вироку немає даних про швидкості, не вказані відомості, які говорили б про ступінь вини мого підзахисного", - розповів адвокат.

Справа Зайцевої: адвокати зробили цікаву заяву

Геннадій Дронов і Олена Зайцева (twitter.com/newsroom_kh)

Він зазначив, що його підзахисного підтримує громадськість, так як на сайті президента була створена петиція з проханням звільнити Дронова, а також у соціальній мережі Facebook з'явилася група "В підтримку Генадія Дронова".

"Громадяни не згодні з таким вироком. Як і ми, вони бачать неточності і порушення", - додав Перепелиця.

Також він розповів, що у Геннадія Дронова є проблеми зі здоров'ям і на даний момент він перебуває під наглядом фахівців, які працюють у виправній установі.

Нагадаємо, суд виніс вирок Олені Зайцевій та Геннадію Дронову 26 лютого. Вони були визнані винними у скоєнні ДТП по вулиці Сумській, в якій загинуло шестеро осіб і ще стільки ж отримали травми.

Судді призначили їм покарання у вигляді 10 років позбавлення волі, а також заборонили їм керувати транспортними засобами на три роки і зобов'язали відшкодувати збитки сім'ям постраждалих та загиблих.

Також ми повідомляли про те, що представники суду розповіли нові подробиці у справі Олени Зайцевої.