ru ua

Справа про усиновлення: все місто заступилося за сім'ю, у якої хочуть відібрати дитину (відео)

Справа про усиновлення: все місто заступилося за сім'ю, у якої хочуть відібрати дитину (відео) Кадр з відео (YouTube/ТСН)

Судячи з усього, дівчинку хочуть відібрати через її спадщину - квартиру, залишену матір'ю

Справа про усиновлення дитини в місті Фастів Київської області переростає в народний бунт.

Як йдеться в сюжеті ТСН, в суд, де вирішується доля маленької дівчинки, прийшло кілька десятків небайдужих городян, які підтримують батьків Слободян, в яких забирають прийомну дитину.

Активісти не розуміють, як можна забирати дівчинку з сім'ї, яка стільки вклала в її виховання, а дорослих дитина сам називає своїми татом і мамою.

"Це дикість, це низько", - кажуть люди.

Мешканці Фастова збирають підписи під зверненням до президента, уповноваженого з питань дітей і всім міським і обласним чиновникам з метою дозволити Слободянам удочерити дівчинку.

Справа про усиновлення: все місто заступилося за сім'ю, у якої хочуть відібрати дитину (відео)

Ліна (фото: facebook.com/yuliya.shpakovich)

Ліна - це третя прийомна дитина в сім'ї. Рік тому її кинули родичі біологічної матері. Фізично вона була здорова, але страшенно виснажена, відставала в розвитку, не вміла їсти і не знала, що таке туалет. Складніше всього було встановити контакт - дівчинка чи впадала в істерику, або ні на що не звертала увагу. Зараз це вже позаду, сім'я Слободянів впоралася з вихованням.

Біологічна мама Ліни померла три місяці тому, тому дочка успадкувала двокімнатну квартиру в центрі Фастова. І раптом у дівчинки знайшлися родичі, які в ультимативній формі зажадали усиновлення дитини. Сім'я Слободянів готувалися до цієї процедури, але зібрати все необхідне не встигла - в службах згадали, що у прийомного батька інвалідність, тому довелося все переробляти заново тільки на маму. А тим часом сім'я дізналася, що інша пара вже відсудила у них дитину. Це стало для Слободянів справжнім ударом, тому що вони розраховували на пріоритет, враховуючи власний внесок у життя Ліни.

Відео з YouTube/ТСН

Як відомо, зараз родині погрожують відібрати не тільки Ліну, але і раніше усиновлених Тіма і Дашу. Максим і Аня Слободяни просять надати розголосу цій справі, щоб відновити справедливість.