ua en ru

День весняного рівнодення: астролог дав поради на 21 березня

День весняного рівнодення: астролог дав поради на 21 березня Ілюстративне фото (pixabay.com)

День весняного рівнодення - привід радіти і бути щасливим, каже астролог Влад Росс

День весняного рівнодення 21 березня знаменує прихід справжньої весни. Але як правильно провести цей день, знає далеко не кожен. Саме тому відомий астролог Влад Росс на "Главреді" дав кілька порад українцям з приводу того, що потрібно робити сьогодні.

За його словами, першим ділом 21 березня потрібно піти будь-якого водоймища (море, річка, озеро і т. д.), запалити на березі багаття, водити навколо нього хороводи. Ну, так робили наші предки. Крім того, здавна люди в цей день пекли млинці і хліб, а вино - символ любові - підігрівали на багатті.

День весняного рівнодення: астролог дав поради на 21 березня

Ілюстративне фото (pixabay.com)

Треба було в цей день також обов'язково зустріти схід сонця і загадати бажання - воно обов'язково збудеться. При цьому важливо знати дуже важливу річ: день весняного рівнодення ні в якому разі не можна зустрічати в самоті. А ще сьогодні не можна бути сумним, лаятися., а навпаки - радійте, святкуйте, будьте в доброму і благодушному настрої.

Також Росс говорить, що 21 березня починається дуже сприятлива декада місяця - всі десять днів можна буде гуляти і веселитися.

Додамо, що здавна люди приписували магічні властивості і сильну енергетику дню весняного рівнодення, коли сонце переходить з південної півкулі в північну, а тривалість дня і ночі зрівнюється. Звичайно ж, наші предки вивели кілька прикмет і правил. Наприклад, протягом століть вони точно знали, що не можна робити в день весняного рівнодення; знали, як провести цей день з користю для себе і природи; могли по погоді, наприклад, легко визначити, яким буде урожай в році і багато іншого.

День весняного рівнодення: астролог дав поради на 21 березня

Ілюстративне фото (pixabay.com)

Lо hечі, погода в Україні 21 березня порадує довгоочікуваним весняним теплом, яке триватиме майже тиждень.

А ще сьогодні починається астрологічний новий рік - сонце входить в знак Овна і несе хвилю енергії і кардинальних змін у житті кожного з нас.