ua en ru

Час надій і оновлення: 21 березня починається новий астрологічний рік

Час надій і оновлення: 21 березня починається новий астрологічний рік Колаж РБК-Україна

Астрологічний новий рік несе з собою кардинальні зміни і сильну енергетику

Астрологічний новий рік починається в четвер, 21 березня. Сонце увійде в знак Овна і принесе хвилю енергії і кардинальних змін у житті. Астрологи розповіли, що період з 21 березня – це час надій і оновлень.

Астрологічний новий рік почнеться з переходу Сонця зі знака Риб в знак Овна і так як це співпадає з днем весняного рівнодення – позитивна динаміка цього періоду посилюється. Сонце в Овні триватиме до 20 квітня і цей місяць, за словами астрологів, ідеально підходить для навчання, старту нових проектів, подорожей, підписання важливих документів, кардинальних змін та прийняття важливих рішень.

Все, що буде розпочато і запущено в цей період – має шанс на успіх і дасть сильний поштовх до змін у найближчий рік.

Також на початок астрологічного року сильно вплине і повня, яка припадає на 21-22 березня. Астрологи рекомендують попрощатися в ці дні з негативним минулим, розірвати непотрібні зв'язки, відновити енергетику і почати нове життя. Також варто попрацювати над собою, своїми думками і своєю свідомістю.

Час надій і оновлення: 21 березня починається новий астрологічний рік

Ілюстративне фото (pixabay.com)

Щоб правильно почати астрологічний рік, астрологи та фахівці з біоенергетики радять прийняти в цей день важливі рішення, поставити нові цілі, спланувати справи і позбутися того, що заважає жити повноцінним життям.

Навіть якщо немає ніяких передумов до того, щоб кардинально змінити своє життя в найближчі дні, можна зробити хоча б кілька маленьких кроків і поставити нові цілі.

"Четвер 21 березня - найкращий день для планування та нових починань. У будь-яких сферах життя можна відкрити нову главу. Імпульс, який задасть сонячний Овен, підштовхне до активності. З'являться сили для здійснення будь-якої грандіозної ідеї, що стане своєрідним трампліном у нове життя. Всі дати в календарі важливі, однак новий астрологічний рік особливо важливий, адже саме з нього починається новий цикл і відбувається щорічна активізація внутрішніх резервів. Саме в цей день люди нарешті прокидаються від зимової сплячки, світловий день стає більше і приходить справжня весна", - пояснюють астрологи.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що мольфар розповів, що чекає Україну після виборів.

А також розповідали про те, як дізнатися свою долю в день весняного рівнодення.