ru ua

Дочка Пєскова розкритикувала Росію через інвалідність

Дочка Пєскова розкритикувала Росію через інвалідність Фото: Єлизавета Пєскова з батьком

Дочка прес-секретаря Путіна висловилася щодо ситуації з Юлією Самойловою

Єлизавета Пєскова, яка є дочкою прес-секретаря Путіна Дмитра Пєскова, заявила, що якщо б у російських чиновників було бажання піклуватися про громадян з обмеженими можливостями, для цього неодмінно знайшлися б гроші. На її думку, тільки так можна зрушити "з мертвої точки" питання прийнятних умов для інвалідів. Про це вона розповіла в інтерв'ю порталу Peopletalk.

Журналісти видання попросили дівчину прокоментувати публікацію в Instagram, в якій Пєскова висловилася щодо забороненої в Україні Юлії Самойлової та життя людей з обмеженими можливостями в РФ.

Варто відзначити, що свій гнівний пост Пєскова зробила під знімком в Парижі.

Дочка Пєскова розкритикувала Росію через інвалідність

"Це у нас вони - інваліди. І це слово дуже точно відображає ситуацію у ставленні до них в країні. Будь-яка розвинена держава в першу чергу характеризується ставленням до найменш захищених верств населення - не секрет, що в нашій країні життя недієздатних людей перетворюється в пекло", - зазначила вона.

"Відсутність елементарних пандусів у більшості громадських місць ставить хрест на можливості людей не тільки відчувати себе повноцінним членом суспільства, але і пересуватися. Саме тому в нашій країні вони - інваліди. Не фізичні. У нас вони перетворені в інвалідів моральних, не мають можливості вести повноцінне життя", - написала Пєскова.

"Пенсіонерів у нас також можна віднести до розряду моральних інвалідів. Вони більше не потрібні, з них викачують все, що можливо, і тут же відправляють на задвірки суспільства", - зазначила дочка прес-секретаря президента РФ.

"Було б бажання, знайшлися б і гроші. Знаєте, кожен думає, що біда може трапитися тільки з іншими, але не з ним. Мені здається, щоб щось зрушилося з мертвої точки, потрібно зробити так, щоб люди з обмеженими можливостями мали доступ до державних посад і можливість брати участь в управлінні країною. Ось тоді чиновники вже не зможуть ігнорувати проблему – і фінансування знайдеться, і ситуація зміниться", - сказала журналістам Пєскова.

Дочка Пєскова розкритикувала Росію через інвалідність

У мережі слова Пєскової сприйняли майже як знущання. Під публікацією в її фотоблозі серед інших коментарів були, навіть, погрози. В більшості випадків користувачі висловлювали обурення.

"Щоб в Росії було добре, діти чиновників повинні жити в Росії, тоді їх батьки будуть все робити для країни, де житимуть їхні діти та онуки", - написав один з користувачів.

"Єлизавета, яка ж Ви лицемірка!!! Хто Вам особисто заважає організувати для улюблених бабусі та дідуся круїз і лікування на тому рівні, який Ви особисто вважаєте гідним? Тріпатися всі можуть робити не хоче ніхто! Поливати помиями Батьківщину, не намагаючись, навіть, поліпшити життя рідних!" – відзначили під фото.

"Тупа шкура, скажи своєму батькові, щоб перестав нести цілковиту нісенітницю в усіх ЗМІ!!! Які ж ви всі виродки! Вважаєте себе кращими за інших! Нічого, скоро підемо на Кремль і закопаємо живцем твого папаню та всіх інших", - написав один з користувачів у коментарі.

"Думаю, твій батько не мало доклав зусиль, щоб закріпити таку систему або, навіть, зробити гірше. Багатьох пенсіонерів чекає куди гірша доля, ніж твоїх дідуся та бабусю. Ненавидячи Європу і весь світ, Вусики Пєскова примудряються організовувати життя своїх дітей в країні ворога", - написали в одному з коментарів.

"Татові своєму про Європу розкажіть", - додали під фото.

Були й ті, хто похвалив Єлизавету за її роздуми.

"Як же я радий, що у такого підлого батька, все-таки виросла така чудова дочка", - написав realrussian.

Також у дочки російського політика запитали, чи не буває їй соромно за батька.

"Мене звати Євген. 26 березня за мирну прогулянку по центру Москви я був затриманий поліцією та доставлений до відділку. Я провів більше 5 годин в автозаку, а потім ще стільки ж у відділенні. Я теж жив за кордоном. У мене в одній з Європейських країн своя квартира. Скажіть, в тій Європі, в якій ви живете теж затримують невинних людей на вулицях або ви живете в іншій Європі? Ваш тато один з членів тої групи людей, яка керує Росією. Скажіть, вам не буває за нього соромно? Зі мною в автозаку було повно молодих людей. Скажіть, ви готові зустрітися зі своїми однолітками тут в Росії та пояснити їм, чому вони повинні сидіти в автозаках, за те, що не хочуть жити за законами вашого тата, в той час як ви живете в Парижі?" – написав barmaglote.

До речі, Пєсков спростував інформацію про свою поїздку до Луганська.