Дочка Пєскова вважає, що вона не повинна жити в Росії

Дочка Пєскова вважає, що вона не повинна жити в Росії
Фото: Єлизавета Пєскова

Дочка прес-секретаря російського президента Дмитра Пєскова розповіла про переваги життя за кордоном

Єлизавета Пєскова, яка вже сім років мешкає в Парижі, не збирається повертатися в Росію. Про це вона повідомила російському виданню Газета.RU.

За словами дівчини, яка вивчає маркетинг у французькій бізнес-школі та з 15 років живе одна, вона справжній космополіт, тому з усмішкою сприймає заяви про те, що її місце в Росії.

"Я, як і багато хто з мого покоління — людина світу, космополіт і мені смішні вічні звинувачення, які лунають на мою адресу, коли кажуть, що я повинна жити в Росії", — розповіла Пєскова, яка народилася в Анкарі, проживала в Москві і тепер навчається в Парижі.

Крім того, Пєскова розповіла про переваги життя в Парижі.

"Тут я встигаю набагато більше, ніж у Москві, незважаючи на те що більшість відстаней долаю пішки або на метро і до того ж отримую від цих прогулянок велике задоволення.На додаток до всього тут ідеальний для мене клімат. Чотири сезони яскраво виражені, і місто прекрасне у кожного з них. Холоду ніколи не тривають більше двох тижнів, на вулицях майже завжди сухо і чисто (взуття можна не протирати місяцями, і вистачає його надовго). Мені подобається, що вранці я можу вийти в булочну мало не в піжамі і на мене не будуть дивно дивитися, що в п'яти хвилинах ходьби, поруч з будинком у мене є все, від спортзалу до центрів друку", - повідомила дочка російського чиновника.

Також, Єлизавета - зізналася, що у неї було важке і безгрошове дитинство.

"Я дуже добре пам'ятаю часи, коли в нашій сім'ї зовсім не було грошей, і мама з татом, уклавши мене спати, після роботи і навчання їхали "бомбити" ночами... Головними в нашій родині були дружба, підтримка і любов", — розповіла Єлизавета Пєскова.

Читайте також у Росії бійки фанатів хочуть зробити новим видом спорту.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся