ru ua

Дорн в Росії "виправдався" за українську пісню і відрікся від допомоги АТО

Дорн в Росії "виправдався" за українську пісню і відрікся від допомоги АТО Фото: Іван Дорн (instagram.com/dorn_ivan)

Відомий співак Іван Дорн назвав війну на Донбасі – сваркою двох братів

Український співак Іван Дорн, які раніше вже був помічений у товаристві російських зірок – прихильників Путіна, остаточно розчарував своїх українських фанатів. Співак назвав війну на Сході України, в якій загинули тисячі людей, просто "сваркою", і заявив, що Україна з Росією скоро налагодять відносини. Про це він розповів популярному російському журналісту Юрію Дудю. Фрагменти відео виставив український блогер Гліб Жайворонков на своїй сторінці в Facebook.

Іван Дорн пояснив російському ведучому, що він не допомагав АТО, а просто дав гроші постраждалим місцевим жителям від обстрілу в Маріуполі, а ось один з волонтерів розпорядився грошима по-своєму.

"Гроші давались на цих самих... постраждалих в Маріуполі, коли стався обстріл. Але один з волонтерів вирішив розпорядитися грошима по-своєму і купив оптичні приціли", - виправдався співак.

Крім того, Дорн назвав війну на Донбасі "сваркою двох побратимів", коли відповів на питання про "підйом української музики".

Відео: Інтерв'ю Івана Дорна (facebook.com/gleb.zhavoronkov)

"Коли сталася сварка двох побратимів, всі молодші брати сказали "ні" всьому від старшого брата, "хочемо все своє", – прокоментував своє розуміння конфлікту на сході України співак.

Також Дорн відповів на запитання ведучого стосовно свого виступу на Новій хвилі в Юрмалі, в 2014 р. Тоді співак вийшов на сцену одягнений у футболку з українським тризубом, і заспівав пісню Скрябіна "Танець Пінгвіна".

"Цей виступ називається не потрапити в халепу. Я подумав, що треба поїхати з українською піснею, щоб нести культуру. Я подумав, треба вийти з тризубом, щоб з приводу костюма ніхто не смердів", - виправдався за свій виступ Дорн.

До речі, Шуфутинський заявив, що "не париться" з приводу внесення в базу даних "Миротворця".