ua en ru

Два американці стали жертвами "чорної п'ятниці"

Два американці стали жертвами "чорної п'ятниці" Фото: Чорна п'ятниця - день знижок (gsconto.com)

Ще двоє чоловіків були госпіталізовані з вогнепальними пораненнями

У США двоє чоловіків загинули в результаті стрілянини біля торгових центрів в "чорну п'ятницю" – день розпродажів і великих знижок. За день в країні зафіксували чотири інциденти з використанням зброї.

Як повідомляє New York Daily News, одна людина загинула в штаті Нью-Джерсі і одна була поранена біля універмагу Macy's в окрузі Атлантік. Невідомий відкрив вогонь по 20-річному місцевому жителю та його 26-річному старшому братові. Перший загинув на місці, другий був доставлений до лікарні з легкими пораненнями.

В штаті Невада, один з відвідувачів гіпермаркету Walmart в Рено був застрелений іншим покупцем на стоянці перед магазином. Чоловіки не поділили місце для паркування, злочинець втік з місця події.

В штаті Теннессі невідомі відкрили вогонь по чоловіку, який виходив з паркування перед місцевим торговим центром в Мемфісі. Він був доставлений в лікарню з серйозними пораненнями. В тому ж штаті двоє постраждали при стрілянині біля гіпермаркету в місті Чаттануга. Кілька відвідувачів спочатку посварилися всередині магазину, а потім відкрили стрілянину на парковці.

До речі, в мережі показали, як обманюють українців у "чорну п'ятницю".