ua en ru

У Єгипті українець врятував дівчину від акули

У Єгипті українець врятував дівчину від акули Колаж РБК-Україна

Акула плавала навколо, однак туристи врятувалися

52-річний підприємець з Ужгорода Михайло Волошин, який разом з дружиною відпочивав у єгипетському місті Марса-Алам, врятував дівчину від акули.

Як повідомляє сайт Turprofi.com.ua, відразу по прильоту українець взяв відеокамеру і побіг разом з дружиною знімати риб, пірнати з пірсу і помилуватися коралами.

Неподалік плавала група туристів з Австрії, в тому числі і 20-річна дівчина. Щось поруч з нею відбувалося, і Михайло підплив ближче - подивитися.

Раптом виплила акула і вирвала з лівої частини живота дівчини шматок м'яса. Коли австрійка почала кричати, Михайло підплив до неї ближче. Поранена вхопилася за нього, і українець почав гребти до понтону. Акула кружляла поруч, але більше не нападала. Рятувальник кинув плавцям коло.

Вже на суші дружина Михайла, яка пливла за ним, від пережитого стресу і виду крові втратила свідомість. Поранену дівчину, за даними персоналу готелю, відвезли в госпіталь Хургади.

"З нами в готелі хлопець відпочивав - один з начальників у київському МНС, - так от він зреагував швидше всіх. Думаю, це йому треба сказати спасибі за те, що жертв більше не було. Хлопець скомандував рятувальникам, щоб перестали свистіти, а хапали човни і діставали всіх, хто там ще плавав", - розповів один з очевидців події і додав, що дівчину вкусила невелика біла акула.

У Єгипті українець врятував дівчину від акули

Фото: Михайло Волошин врятував 20-річну дівчину (turprofi.com.ua)

"Видно було, що єгиптяни нічого такого не очікували і злегка розгубилися. Нам сказали, що в останній раз акули тут заявляли про себе в 2015 році, а до цього - в 2009-му. Це диво, що поруч з тією дівчиною, яка, до речі, живе зовсім в іншому готелі, виявився Михайло і зміг витягнути її. Ми всі ним захоплюємося!" - сказав очевидець.

До речі, українець тріумфував на міжнародній конференції розробників ігор в США.