ua en ru

Експерт розповіла, коли і з якою метою Путін може визнати "Малоросію"

Експерт розповіла, коли і з якою метою Путін може визнати "Малоросію" Володимир Путін (Колаж РБК-Україна)

Стало відомо, як президент Росії використає чергову ідею Захарченко

З'явилися припущення, коли і за яких умов президент РФ Володимир Путін може визнати "Малоросію". Про це повідомила експерт Інституту суспільно-економічних досліджень Юлія Курнишова в інтерв'ю "Апострофу".

Вона зазначила, що ситуація в Україні знаходиться під впливом кількох зовнішніх політичних процесів, серед яких зокрема і вибори президента Росії.

"Недавнє проголошення "Малоросії", як мені бачиться, - один з можливих ходів, який може бути використаний пізніше. Я маю на увазі один-два місяці в ході виборчої кампанії", - зазначила Курнишова.

Нагадаємо, вибори президента РФ призначені на березень 2018-го, а виборча кампанія почнеться восени 2017 року.

На думку експерта, у Путіна не так багато надійних ходів для згуртування електорату, тому він може піти на визнання "Малоросії" як політичного утворення.

"Якщо говорити про консолідацію виборця за рахунок внутрішніх чинників, то буде використовуватися теза: хто не за Путіна, той проти Росії. Ті процеси, які розігруються за участю російських лібералів, демонструють слабкість цього крила, досить згадати дебати Олексія Навального з військовим злочинцем Ігорем Стрілецьким",- зазначила Курнишова.

Сюжет про "Малоросію", на думку дослідника, може стати наживкою для електорату.

Нагадаємо, Захарченко оголосив про створення нової держави Малоросія".