Експерти розповіли, як жінки переробляють порівняно з чоловіками

Експерти розповіли, як жінки переробляють порівняно з чоловіками
Фото: Чоловік і жінка сперечаються (likbezz.ru)

У дослідженні враховували навіть роботи по дому, які щодня виконують господині у всіх країнах світу

Жінки в середньому працюють на 50 хвилин в день і на 39 днів у році довше, ніж чоловіки. Такий висновок зробили дослідники у своїй доповіді на Всесвітньому економічному форумі, повідомляє ВВС.

У доповіді враховується неоплачувана робота по дому, яку багато жінок роблять кожен день. Усереднену цифру в 39 днів на рік дослідники отримали з урахуванням цього фактора.

"В окремих країнах, наприклад в Індії, Португалії та Естонії жінки працюють на 50 днів на рік більше, ніж чоловіки. З іншого боку, в деяких країнах спостерігається зворотна тенденція навіть з урахуванням жіночої роботи по дому: в Японії та Нідерландах чоловіки працюють в середньому на півгодини в день більше жінок", - кажуть экспреты.

Що стосується оплачуваної роботи, то чоловіки в середньому виконують її приблизно на 39% більше.

Відзначається, що незважаючи на те, що за останні десять років у світі стало майже на чверть мільярда більше працюючих жінок, для повного усунення гендерної нерівності на роботі, якщо рухатися в цьому напрямку нинішніми темпами, знадобиться як мінімум 170 років.

До речі, вчені зробили несподіване відкриття про користь роботи в стресі.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся