Ще один український політик назвав війну на Донбасі "громадянською"

Ще один український політик назвав війну на Донбасі "громадянською"
Кадр з відео (YouTube/Закарпаття онлайн)

Чиновник розлютив АТОшников своїм висловлюванням

Голова Закарпатської облради Михайло Рівіс вважає, що на Донбасі - не війна з Росією, а громадянська війна. Про це він заявив в присутності близько тридцяти АТОшников і волонтерів, пише місцеве видання "Закарпаття онлайн".

Наголошується, що учасники війни прийшли в кабінет чиновника, щоб з'ясувати, чому він ігнорує їх законні права і інтереси. Зокрема, чому не надає своєчасні відповіді на звернення обласної спілки "Ліга ветеранів АТО і бойових дій "Карпатська земля" по поліпшенню соціально-побутових умов потреб закарпатських бійців.

Відео: Ще один український політик назвав війну на Донбасі "громадянської" (YouTube/Закарпаття онлайн)

На відео видно, що Рівіс не обмовився. Чиновник зазначає, що він це "говорить скрізь" і це "багатьом не подобається". А на репліку одного з учасників зустрічі, що у нас - повномасштабна війна з Росією, він просто відмахнувся.

"Ось за таке можна не тільки з посади вилетіти, але і вперед ногами за межі України", - написав на своїй Facebook-сторінці волонтер і громадський правозахисник Віталій Грегор.

Раніше відомий волонтер розповів, як нардепу "дали по голові" за слово "войнушка" замість АТО.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся