Про це не говорять у поліклініці: Комаровський попередив про небезпечну інфекцію

Про це не говорять у поліклініці: Комаровський попередив про небезпечну інфекцію
Комаровський розповів про вакцинацію від ротавірусної інфекції (фото: t/me/dr_komarovskiy)

Комаровський розповів, що вакцину від цієї інфекції пропонують тільки в платних клініках

Лукар Євген Комаровський розповів про те, як захиститися від небезпечної ротавірусної інфекції, яку переносять 100 % дітей у віці до п'яти років.

За словами педіатра, щеплення від цієї інфекції необхідно зробити у віці до шести місяців у два прийоми. Однак вакцини від ротавірусної інфекції немає в переліку, що пропонують державні поліклініки.

"Ротавірус - це збудник кишкової та ротавірусної інфекції. Це досить важка кишкова інфекція з високим рівнем зневоднення, з високою ймовірністю потрапити в стаціонар, мати після цього крапельниці, дієти і т. д. Головна особливість вакцинації від ротавірусної інфекції: її дуже важливо закінчити до того, як дитині виповниться 6 місяців", - радить педіатр.

Про це не говорять у поліклініці: Комаровський попередив про небезпечну інфекцію

Комаровський розповів про вакцинацію від ротавірусної інфекції (фото: РБК-Україна)

Тільки в приватних клініках за бажанням батьків можна зробити щеплення проти ротавірусу. При чому, це навіть не укол, а прості крапельки.

"Питання щодо вакцинації від ротавірусної інфекції - це не питання доцільності, а питання матеріальних можливостей. Якщо у вас є можливість вакцинувати дитину від ротавірусної інфекції, цією можливістю слід скористатися", - пише Комаровський.

Комаровський розповів про вакцинацію від ротавірусної інфекції (відео: instagram.com/komarovskiy_kroha)

Користувачі мережі дивуються, чому в державних поліклініках батькам не говорять про можливості захиститися від цієї інфекції.

"Нам нічого не казали. Але я б зробила. Старша так перехворіла,з крапельницями, уколами і стаціонаром. Як згадаю, аж здригаюся досі";

"А якщо ми не зробили до шести, що ж нам робити, як бути? Нам педіатр навіть не говорила!"

"Шкода, що про це не говорять на першому прийомі у педіатра. Нам 1,5, теж вже пізно кудись бігти";

"Дитині 9 місяців, перший раз чую, що роблять від цієї бяки вакцинацію! Педіатри (а їх було кілька), жоден не обмовився!"

Раніше ми писали про те, як прищепити дитині любов до читання. Доктор Комаровський розповів про декілька простих кроків, які зроблять сімейний час за книгою звичним заняттям.

Раніше доктор Комаровський розповів про те, як розпізнати інфаркт. Він повідомив про те, які симптоми можуть вказувати на те, що болі в серці означають інфаркт, і які методи профілактики серцево-судинних захворювань існують.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся