ua en ru

"Фашизм таки пройшов": Захарченко буде вилучати урожай у жителів "ДНР"

"Фашизм таки пройшов": Захарченко буде вилучати урожай у жителів "ДНР" Колаж РБК-Україна

Вирощений жителями окупованих територій врожай будуть передавати у власність бойовиків

Ватажок бойовиків "ДНР" Олександр Захарченко видав "указ", відповідно до якого вирощений на підконтрольній сепаратистам території урожай сільгоспрослин, овочів і фруктів повинен передаватися у власність "республіки". Відповідний указ" опублікований на одному з сепаратистських ресурсів.

"Урожай сільськогосподарських рослин і плодів чагарників, виноградників і дерев, вирощений на самовільно використовуваних земельних ділянках державної і муніципальної форм власності, є власністю "Донецької Народної Республіки", - сказано в тексті.

Згідно "указу", юридичні та фізичні особи не можуть розпоряджатися урожаєм, вирощеним самовільно.

Тобто, так зване "міністерство доходів і зборів ДНР" може отримувати доступ до місць збереження врожаю та вилучати його.

При цьому жителі, які "незаконно" вирощують урожай, зобов'язані сплатити всю його вартість.

"Такі кошти вважаються коштами, отриманими від реалізації безхазяйного, конфіскованого та іншого майна, що переходить у власність "Донецької Народної Республіки", і повинні надходити до республіканського або місцевого бюджету", - говориться в "указі".

У мережі вже висміяли такий "фашистський" указ Захарченко і його соратників.

"Терорист Захарченко видав "указ", який передбачає передачу вирощеного врожаю сільгоспрослин, овочів і фруктів у "власність ДНР". Фашизм таки пройшов", - написав блогер "Кримський Бандерівець".

"Фашизм таки пройшов": Захарченко буде вилучати урожай у жителів "ДНР"

Скріншот поста (twitter.com/CrimeaUA1)

"Продрозкладка! Вони хотіли в СРСР? Отримаєте і розпишіться. А ніхто не обіцяв, що це буде 1978 рік. Ось вам 1918-й... Історія повторюється", - написав один з користувачів.

"Фашизм таки пройшов": Захарченко буде вилучати урожай у жителів "ДНР"

Скріншот коментарів (twitter.com/CrimeaUA1)

Нагадаємо, що продовольча розверстка застосовувалася ватажками "червоного терору" в період Громадянської війни 1918-1920 років. Вона полягала в обов'язковій здачі селянами державі за твердими цінами всіх надлишків (понад встановлені норми на особисті та господарські потреби) хліба та інших продуктів. Продрозкладка стала однією з причин голоду в різних регіонах СРСР.

До речі, емоційний агітатор-комуніст з Донецька розсмішив мережу.