ru ua

Фатальна недбалість: брила льоду вбила студента (відео 18+)

Фатальна недбалість: брила льоду вбила студента (відео 18+) Колаж: РБК-Україна

Інцидент стався в Петроградському районі

У Санкт-Петербурзі на 23-річного студента з Узбекистану впала брила льоду і вбила його на місці. Про це повідомляють росЗМІ.

На відео видно, як на перехожих, які йшли по тротуару раптово звалилася брила льоду зі снігом. При цьому на одного студента припав сильний удар, який виявився фатальним. Від отриманих травм хлопець помер на місці.

Відео: facebook.com/78channel

Поруч із загиблим був його знайомий з Таджикистану. Йому пощастило більше, молодий чоловік залишився живий, але його забрали в лікарню.

Голова Петроградського району Іван Громов зазначив, що відповідальність за інцидент лежить на керівниках Санкт-Петербурзького державного хіміко-фармацевтичного університету. Брила впала поряд з їх установою.

"Відстань від карнизного зрізу, звідки впала брила, до місця падіння — близько 10 метрів. Там солідний палісадник і паркан. Ми подивилися запис, мабуть, брила, коли відірвалася, ще й відскочила від підвіконня або від еркера", - заявили в адміністрації Петроградського району.

Користувачі мережі також бурхливо відреагували на смертельний інцидент.

"Мить. Скільки можна?! Я після вчорашнього на Невському отямитись не можу. Так і бачу чоловіка з пробитою головою, а тут на смерть. Співчуваю рідним. І ніхто не відповість", - прокоментувала Ольга Матушкіна.

"Який жах! Серце плаче за батьків і рідних бідного хлопчика", - написала Наталія Кирпу.

Фатальна недбалість: брила льоду вбила студента (відео 18+)

Скріншот з Facebook

"Так не тільки Петроградка і Васильєвський. Взагалі місто в повній ж... Дожили, що місто-герой загрузло зараз в снігу, потім в багні. Шкода своє місто і людей, яким щодня доводиться справлятися з труднощами", - зазначила Ольга Волошина.

"Дочекалися. Який жах. Люди місяць кричать, що в місті не прибирають, про Петроградську скрізь пишуть і що? Чхати хотіли", - прокоментувала Софія Нікуліна.

Фатальна недбалість: брила льоду вбила студента (відео 18+)

Скріншот з Facebook

"У нещасного юнака не було можливості врятуватися! Та й ні в кого на його місці! Судити всіх винних, зняти з посади керівника районної адміністрації", - написала Гелена Голованова.

Нагадаємо, що у Полтаві на 6-річну дівчинку впала брила льоду і відправила її в кому.

Раніше повідомлялося, що в центрі Полтави на жінку з дитиною впала брила льоду з даху.