Гарні новини: українські компанії переходять на державну мову

Гарні новини: українські компанії переходять на державну мову
Фото: Українські компанії переходять на державну мову (facebook.com/perehodnamovu)

Відомий інтернет-магазин запустив тестову українську версію сайту, а скандальний спортклуб таки зробив україномовні таблички

Українські компанії поступово починають переходити на державну мову. Про це на своїй Facebook-сторінці повідомив активіст, засновник проекту "Переходь на українську" Олександр Іванов.

Так, Іванов звернув увагу на те, що в спортклубах Sport Life з'явилися таблички українською мовою, хоча ще недавно суд відмовив киянці, яка вимагала замінити таблички російською мовою на українські в мережі цих спортклубів.

"Ще одна перемога сьогодні. І це треба було позиватися щодо небажання обслуговувати українською, псувати репутацію? Обслуговування клієнтів завжди потрібно починати з обігу українською мовою", - написав активіст.

 
 

Також стало відомо, що інтернет-магазин "Розетка" запустив українську версію сайту. Правда, поки що вона доступна не всім.

Гарні новини: українські компанії переходять на державну мову

Фото: Один з найбільших інтернет-магазинів переходить на українську мову (ain.ua)

За словами директора магазину Владислава Чечоткіна, питання української версії сайту стояло перед компанією давно, але його непросто було вирішити, в першу чергу, через величину самого сайту.

На думку Іванова, в Україні "кожен сайт повинен мати стартову сторінку українською, при бажанні локалізації іншими мовами".

До речі, відомий активіст Святослав Літинський розповів Styler про те, як впливати на мовну політику брендів та інтернет-магазинів.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся