ru ua

Ватажка "ДНР" Захарченко ховали в закритій труні

Ватажка "ДНР" Захарченко ховали в закритій труні Фото: Олександр Захарченко (УНІАН)

Похорони проходили сьогодні вранці в Донецьку в одному з театрів

Увечері 31 серпня в ЗМІ надійшло повідомлення про те, що "Лідер" самопроголошеної ДНР Олександр Захарченко смертельно поранений в результаті вибуху в самому центрі окупованого терористами Донецьку. Пізніше від отриманих поранень ватажок "ДНР" помер, і відразу ж були призначені місце і час його похорону. Траурна процесія проходила сьогодні, 2 вересня в будівлі Донецького театру опери і балету. Ховали ватажка бойовиків, підтримуваної РФ угрупуванням в закритій труні, про це повідомило "Радіо Свобода". Чому мешканці Донецька прощалися з ним саме в такому варіанті - не повідомляється.

Нагадаємо, 31 серпня стався смертельний інцидент. Прогримів вибух в приміщенні кафе "Сепар" на бульварі Пушкіна, розташованому неподалік від резиденції Захарченко. З-за цього 42-річний терорист отримав поранення і помер.

Раніше ми писали про те, що в Донецьку співробітники з соціальних сфер поскаржилися на те, що їх змусили прийти на похорон Захарченко разом зі своїми сім'ями в примусовому порядку. Варто відзначити, що на траурну процесію бюджетників "зганяли" під розпис.

Скільки українських політв'язнів в РФ