ru ua

В очах біль: маленького українця, що дивом вижив, кинули батьки

В очах біль: маленького українця, що дивом вижив, кинули батьки Колаж РБК-Україна

Родичі зникли відразу ж після події

У Первомайську (Миколаївська область) юний українець змушений третій рік перебувати у багатопрофільній лікарні. Пов'язано це з тим, що в жовтні 2015-го Саша вліз у трансформаторну будку на залізничному перегоні та отримав удар струмом у 27 тисяч вольт, ледве не померши. Про це інформує КП.

В лікарні для хлопчика облаштували окрему кімнату з усіма зручностями. Крім того, його відвідують викладачі, які проводять заняття. Навчання дається йому нелегко, адже він не може навіть говорити, що пов'язано з заростанням катетера в горлі.

В той день, коли хлопчик заліз в трансформаторну будку, шансів вижити практично не було, оскільки 85% тіла було в опіках. Тоді шестирічна дитина пережила кому, десятки операцій і вже почала оговтуватися.

В очах біль: маленького українця, що дивом вижив, кинули батькиФото: (kp.ua)

Однак відразу ж після того, що сталося, мати Сашка кинула його. Побула з ним лише пару днів, потім вийшла з лікарні, нібито в банк крові, і більше не повернулася. Батька теж знайти не вдалося. В управлінні у справах дітей кажуть, що сім'я Тішкових ще до трагедії вважалася неблагополучною, була на обліку, тому позбавлення батьківських прав було справою часу.

Тепер єдині, хто допомагає хлопчику, це лікарі та працівники соцслужби. На даний момент Саша потребує дорогого лікування та хорошої сім'ї, яка не залишить його у важкий час.

Всім бажаючим надати допомогу телефонувати за номером: (05161) 4-25-57, 4-25-96 - управління у справах дітей Первомайської міськради.

Нагадаємо, що у Кропивницькому хлопець заліз на поїзд і отримав удар струмом.

Ми писали, що у дитсадку Києва дитину вдарило струмом від відкритої розетки. Працівників установи можуть позбавити волі до трьох років або відняти право обіймати певну посаду.

Ми повідомляли, що школяра в Дніпрі вдарило струмом під час лікування зубів. Після електрофорезу восьмирічний син поскаржився на опік руки від електрода.