ru ua

У Кропивницькому хлопець заліз на поїзд і отримав удар струмом: стан потерпілого

У Кропивницькому хлопець заліз на поїзд і отримав удар струмом: стан потерпілого Колаж РБК-Україна

Підліток отримав травми і був реанімований

Відео: (YouTube/Сьогодні)

У Кропивницькому 14-річний хлопець виліз на дах поїзда, щоб зробити фото та отримав удар струмом. На даний момент підліток в реанімації, його стан нестабільний. Про це інформує Сьогодні.

Спочатку Стас виліз на дах вагона, щоб зробити яскраве селфи, проте сталася непередбачена ситуація. Принаймні, так дорослим розповіли товариші, які гуляли разом з потерпілим.

"Має місце електротермічний опік 50%. Шиї, тулуба, верхньої правої і нижньої правої кінцівки і лівого стегна", - повідомляє В'ячеслав Біланенко, лікар Кіровоградської дитячої обласної лікарні.

Відомо, що напруга в мережі досягає 27 тисяч вольт. Стас вижив тільки тому, що не торкнувся проводу. Працівники станції припускають, що удар він отримав через повітря.

Боротьба за життя Стаса все ще триває. Хлопця оперують вже другий раз. Лікарі кажуть, що опіки глибокі і складні, тому попереду можливо ще не одне втручання.

Нагадаємо, що у дитсадку Києва дитину вдарило струмом від відкритої розетки. Працівників установи можуть позбавити волі до трьох років або відняти право обіймати певну посаду.

Ми повідомляли, що школяра в Дніпрі вдарило струмом під час лікування зубів. Після електрофорезу восьмирічний син поскаржився на опік руки від електрода.

А також про те, що 13-річна дівчинка випадково вистрілила собі в обличчя, коли хотіла зробити селфі. В результаті пострілу дівчинка отримала поранення з переломом нижньої щелепи.