ru ua

"Готуйте дивани для серіалів": синоптик дала прогноз на кінець тижня

"Готуйте дивани для серіалів": синоптик дала прогноз на кінець тижня Фото: Погода (РБК-Україна)

За її словами, особливих метаморфоз не відбудеться

У п'ятницю, 15 грудня, погода в Україні істотно не зміниться. Про це розповіла синоптик Наталка Діденко на своїй сторінці в Facebook.

"П'ятниця погодна буде в Україні без будь-яких особливих змін – або дощ, або опади. Температура також без особливих метаморфоз. На півночі 0+5, загалом +3+9, на півдні +7+13 градусів", - написала вона.

"Готуйте дивани для серіалів": синоптик дала прогноз на кінець тижня

Скріншот поста (facebook.com/tala.didenko)

На вихідних, 16 і 17 грудня, в Україну прийде циклон.

"У суботу дощ, мокрий сніг та вітер почнуться на заході і півночі, а в неділю, 17 грудня, складна несприятлива погода охопить більшість областей України. Особливо дістанеться Одеській, Вінницькій, Кіровоградській, Київській, Черкаській областях. Там опади можуть бути сильнішими", - попередила синоптик.

У п'ятницю, 15 грудня, в Києві буде сиро і хмарно. Температура повітря - +4 градуси. У суботу, 16 грудня, дощі посиляться, а в неділю, 17 грудня, очікується мокрий сніг і поривчастий вітер.

"Готуйте дивани для серіалів": синоптик дала прогноз на кінець тижня

Фото: Метеорологічна карта facebook.com/tala.didenko)

"Готуйте на вихідні дивани для серіалів і гроші для зустрічей в теплих кафе. Гуляти в неділю хіба що тим, хто тренується для експедиції в гори", - порадила Діденко.

Раніше синоптик розповіла, коли чекати морозів.

"Тепер про адекватну зими. З понеділка-вівторка до нас прийдуть морози. Наступного тижня, нарешті, вигуляйте нову шубу", - написала вона.

А поки що, за словами Діденка, в столиці буде тепло.