"Цвях в кришку труни "російського світу": священик висловився про єдиної церкви

Середа 18 квітня 2018 14:13
"Цвях в кришку труни "російського світу": священик висловився про єдиної церкви
Фото: Священик УПЦ КП Олександр Дедюхін (facebook.com/strierej)

Він вважає, що російський патріарх "хоче бути навіть головніше Ісуса Христа"

Створення єдиної Помісної церкви допоможе перемогти "російський світ" в Україні. Про це заявив священик УПЦ КП Олександр Дедюхін на своїй сторінці в Facebook.

Він вважає, що російський патріарх Кирил "хоче бути навіть головніше за Ісуса Христа", тому створення помісної церкви дозволить Вселенському Патріарху Варфоломію одержати серйозний аргумент у протистоянні з папськими амбіціями патріарха РПЦ Кирила.

"Отримавши в союзники українську церкву, патріарх Варфоломій стає вселенським не тільки номінально, але дійсно першим серед рівних всього православного світу", – пояснив він.

"Помісна церква – це навіть не цвях в кришку труни "російського світу", а молоток, яким радісно і точно будуть заколачиваться туди цвяхи", – додав він.

Священик впевнений, що визнання української церкви є питанням зовнішньої політики.

"Справа в тому, що ідея української автокефалії далеко не нова, вперше вона прозвучала на Соборі в грудні 1917 року, а 1 січня 1919 рік УНР ухвалила закон про автокефалію Української Церкви", – написав Дедюхін.

"Створення помісної української церкви – це рух до свободи в Господі нашому Ісусі Христі, виконання та затвердження канонів православ'я, а також зміцнення фундаменту української державності. Молимося про це", – підсумував він.

"Цвях в кришку труни "російського світу": священик висловився про єдиної церкви

Скріншот поста (facebook.com/strierej)

До речі, соцмережі сколихнула інформація про можливість створення єдиної Помісної церкви

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся