ru ua

У халаті і домашніх капцях: відважна мешканка Миколаєва врятувала потопаючих дітей

У халаті і домашніх капцях: відважна мешканка Миколаєва врятувала потопаючих дітей Колаж РБК-Україна

Поки допомагала вибратися з ополонки дітям, сама ледь не загинула

Відео: (YouTube/ТСН)

У Миколаївській області відважна жінка здійснила героїчний вчинок: вона врятувала потопаючих в ополонці дітей, ризикуючи своїм життям. Про це інформують в сюжеті ТСН.

8-річний хлопчик та 10-річна дівчинка провалились в ополонку і не могли вибратися. Дітям пощастило, 24-річна Таміла Чернюк вийшла з будинку і почула крик, що лунав з боку річки. Дівчина кинулася рятувати малюків в халаті і домашніх капцях, не встигнувши переодягнутися.

Виявилося, що Аня з молодшим братом Данилом пішли на річку потайки від батьків разом з сусідським хлопчиком. Раптово дівчинка жартома схопив шапку товариша і кинула подалі на лід. Туди відразу ж кинувся Даня і провалився. Сестра, яка кинулася рятувати, також опинилася у воді. Товариш побіг кликати дорослих, проте Чернюк приспіла швидше.

У халаті і домашніх капцях: відважна мешканка Миколаєва врятувала потопаючих дітейСкріншот відео: YouTube/ТСН)

"Я прибігла, діти тонуть в ополонці. Я пішла за ними, думала витягнути, але відразу провалилася також. Спочатку хлопчика витягла, перекинула через себе, а дівчинка каже: "Даня, хоча б спасися ти", а потім я витягла дівчинку, говорила їм повзти", - розповідає Таміла.

Поки рятувала дітей, зрозуміла, що сама вже не може вибратися. Банний халат промок і тягнув її вниз. Вибратися їй вдалося з великими зусиллями і лише після того, як вона зняла халат. Після Таміла завела дітей у найближчий будинок, де вони відігрілися. Дівчину вже нагородили рятувальники, хоча вона у своєму вчинку не бачить нічого особливого.

Нагадаємо, що в Одеській області діти попливли на відірваній крижині.

Ми писали, що ДСНС закликає громадян не виходити на лід. Рибалкам слід також враховувати, що зимова ловля риби потребує особливо суворого дотримання правил безпеки при перебуванні на льоду.

Ми повідомляли, що туристів накрило лавиною у Карпатах. В мережі опубліковані яскраві фото рятувальників-героїв.