ru ua

У Харкові неадекватний водій виштовхав з тролейбуса пасажира: той у лікарні

У Харкові неадекватний водій виштовхав з тролейбуса пасажира: той у лікарні Колаж РБК-Україна

Очевидці висунули кілька версій події

У Харківському тролейбусі №3 між водієм і чоловіком сталося непорозуміння, після чого пасажира виштовхали з транспорту на вулицю. Що стало причиною такого конфлікту, повідомляє Status Quo.

За словами очевидців, двері тролейбуса затиснули руку літнього чоловіка, і тролейбус поїхав, простягнувши людину кілька метрів. Тоді водій зупинив тролейбус, виштовхнув чоловіка на вулицю і спокійно поїхав далі.

Інші свідки висувають другу версію. Стверджують, що між пасажирами тролейбуса стався конфлікт, в результаті якого чоловіка виштовхали на вулицю. Постраждалий був госпіталізований.

У прес-службі міськради підтвердили, що в тролейбусі стався конфлікт, проте все інше відрізнялося від вищесказаного. Виявилося, що одного з пасажирів виштовхали на вулицю, однак чоловік спробував повернутися в салон, і погнався за тролейбусом, щоб руками відкрити двері. Але в нього нічого не вийшло і чоловік впав. У мерії погодилися зі словами останніх і уточнили, що водій в даній ситуації не винен.

Нагадаємо, що у мережі відшукали найкрасивішу дівчину-кондуктора.

Ми писали, що черкаський "Супер Маріо" влаштував стрибки по дахах транспорту. На відео видно, що винуватець події не може нормально пояснити свій вчинок. Як виявилося, у хлопця є відхилення і він стоїть на обліку в лікарні.

Як повідомлялося раніше, пасажири маршрутного автобуса в Мелітополі вирішили покарати двох школярів за те, що вони не поступилися і не дозволили їм вийти на потрібній зупинці.