ua en ru

Добре вчилася: під Херсоном двієчники жорстоко побили однокласницю

Добре вчилася: під Херсоном двієчники жорстоко побили однокласницю Фото: pixabay.com

Десятирічні школярі побили дівчинку, щоб та "не була дуже розумною"

Буллінг в Україні останнім часом - одна з найбільш гострих і обговорюваних тем. З знущаннями однолітків днями зіткнулася учениця Новоалексеевской школи Генічеського району Херсонської області.

Як пише видання "Херсонці", двоє десятирічних школярів на одному з уроків отримали незадовільні оцінки, в той час як вчителька оцінила знання їх ровесниці на відмінно. "Двієчникам" це не сподобалося і після занять вони жорстоко побили дівчинку - відмінниця була доставлена в лікарню з травмами грудної клітки і спини.

За словами голови Генічеського відділу Нацполіції Сергія Балути, малолітні хулігани будуть давати показання. При цьому, їх дії не будуть кваліфіковані, як буллінг, адже вони не словесно зацькували однолітку, а завдали їй тілесні ушкодження. Швидше за все на батьків малоліток правоохоронці складуть адміністративний протокол за неналежне виховання дітей.

"Сплативши чималий штраф, мами з татами, можливо, розтлумачать своїм чадам, що треба не однокласників за хороші оцінки бити, а самим їх заробляти працею і старанням", - пише видання.

Нагадаємо, що цькування в одеській школі довела дівчинку до коми.

Раніше повідомлялося про те, що у Львові діти масово йдуть з ліцею через одного учня.