ua en ru

У Львові діти масово йдуть з ліцею через одного учня: що сталося

У Львові діти масово йдуть з ліцею через одного учня: що сталося Колаж РБК-Україна

Агресивна поведінка однокласника лякає дітей

У Львові школярі масово йдуть з ліцею імені Василя Стуса через агресивного учня. Батьки учнів 6-Б класу вже перевели дітей на дистанційне навчання та 4 березня на навчання в школу прийшли лише двоє учнів з цілого класу. Про це інформує Zaxid.net.

Конфлікт між батьками 12-річного учня Іллі Балабая та батьками інших учнів триває вже другий рік. Родичі хлопчика заявляють, що їхню дитину цькують, проте вчителі та батьки інших дітей не погоджуються та стверджують, що агресивну атмосферу в класі створює саме Ілля.

З цієї причини вже 1 березня батьки учнів написали заяву про переведення дітей на дистанційну форму навчання. На навчання в понеділок прийшло лише 2 учні з 31.

Директор школи хоче залагодити конфліктну ситуацію та зазначає: "Раніше батьки Іллі відмовлялися приходити на наради, але спробуємо знову запросити їх. Хочемо також залучити незалежного психолога, щоб міг якось допомогти зменшити цей конфлікт чи припинити його".

Нагадаємо, що у Хмельницькому суд прийняв перше в області рішення про притягнення до відповідальності за вчинення буллінга. Агресивного підлітка визнали винним у скоєнні адміністративного правопорушення.

До речі, у Харкові батьки з батьківського комітету вже майже півроку труять 7-річного першокласника Давида, його маму і бабусю.

Ми писали, що у Вінницькій області вчителька впала в кому і згодом померла після конфлікту з батьком учениці.