ua en ru

Принижував вчителя: що загрожує агресивному старшокласнику

Принижував вчителя: що загрожує агресивному старшокласнику Фото: (Колаж РБК-Україна)

Підлітка визнали винним

У Хмельницькому суд прийняв перше в області рішення про притягнення до відповідальності за вчинення буллінга. Про це інформує прес-служба комунікації поліції Хмельницької області.

28 лютого Нетішинський міський суд прийняв рішення щодо притягнення до відповідальності агресивної особи за вчинення буллінгу. Повідомляється, що старшокласник однієї з місцевих шкіл знущався над учителем.

Агресивна поведінка проявлялося у психологічному тиску з боку учня. Працівники поліції закликають громадян не замовчувати таке і завжди інформувати про подібні випадки.

Підлітка визнали винним у скоєнні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 173-4 (цькування) учасника освітнього процесу. Кодексу України про адміністративні правопорушення. Суд зобов'язав мати неповнолітнього сплатити штраф у розмірі 850 гривень.

До речі, у Харкові батьки з батьківського комітету вже майже півроку труять 7-річного першокласника Давида, його маму і бабусю.

Нагадаємо, у Вінницькій області вчителька впала в кому і згодом померла після конфлікту з батьком учениці.

Також ми повідомляли, що стосовно до вчительки, яка побила школяра за те, що той нахилився дістати ручку, яка закотилася під парту, порушено кримінальну справу.