ua en ru

Впала в кому: цькування в одеській школі призвело до сумних наслідків

Впала в кому: цькування в одеській школі призвело до сумних наслідків Колаж РБК-Україна

Однокласники побили м'ячем школярку

В школі Одеси №107 стався жахливий інцидент: однокласники побили м'ячем ученицю п'ятого класу, що призвело до сумних наслідків. Про це повідомили батьки учнів, поінформував Oblvesti.

Сьогодні все частіше доводиться чути про булінг в школах, де жорстокість дітей часто переходить всі межі. Так сталося і цього разу: цькування в школі довело дівчинку до коми.

За словами очевидців, на уроці фізкультури над жертвою знущалися хлопчики, кидаючи їй у голову м'яч. Після чергового удару вона втратила свідомість, а до тями прийшла вже в реанімації, пізно ввечері.

За словами батьків постраждалої, вони неодноразово зверталися до класного керівника з проханням вплинути на ситуацію та припинити знущання. Проте ніяких дій не послідувало.

Голова міського департаменту освіти та науки Олена Буйневич заявила, що в курсі цієї ситуації і планує 15 березня навідатися до школи разом із правоохоронними органами.

Нагадаємо, скандал із булінгом у ліцеї імені Василя Стуса у Львові, де школярі стали масово переходити на дистанційне навчання через агресивного однокласника, отримав несподіваний поворот. Батько 12-річного Іллі Балабая стверджує, що це саме його син є жертвою цькування.

Раніше повідомлялося, що у Хмельницькому суд прийняв перше в області рішення про притягнення до відповідальності за вчинення буллінга.

Також ми писали про те, що у Чернігові в одній зі шкіл учня жорстоко побив восьмикласник - він бив хлопчика з ноги, душив і бив об вазон з квітами.