ua en ru

Школярі масово йдуть з ліцею через булінг: несподіваний поворот

Школярі масово йдуть з ліцею через булінг: несподіваний поворот Ілюстративне фото (mumcentral.com.au)

Скандал із цькуванням учнів ліцею імені Стуса у Львові отримав продовження

Скандал із булінгом в ліцеї імені Василя Стуса у Львові отримав несподіваний поворот. Нещодавно у цьому навчальному закладі школярі стали масово переходити на дистанційне навчання нібито через агресивного однокласника. Однак батько 12-річного Іллі Балабая стверджує, що це саме його син є жертвою цькування. На Facebook-сторінці спільноти "Бацьки SOS" Олександр Балабай виступив із критикою на адресу адміністрація ліцею.

Художник і кінематографіст-самоучка пише, що директор ліцею неодноразово натякав про бажання позбутися їхньої дитини.

"Адміністрація ліцею в гонитві за рейтингами або ігнорує звернення, або сприяє булінгу, залучаючи до конфлікту батьків і вчителів ліцею", - стверджує чоловік.

Олександр розповів, що до ювенальної поліції постійно надходять скарги батьків на його сина, що він розцінює як тиск.

Чоловік запевнив, що має скріншоти образ від учнів по відношенню до Іллі та диктофонний запис, у якому вчителі підтверджують факти цькування хлопчика протягом року. Крім того, є копії звернень до директора ліцею із скаргою на факти булінга з боку вчителів ліцею. До того ж є підтвердження згоди проводити зустрічі хлопчика зі шкільним психологом та письмова згода на моніторинг психологом навчального процесу в ліцеї.

"Хочемо зазначити, що під час двотижневого тестового спостереження психологом за поведінкою нашої дитини, сам психолог зазначив, що поведінка нашої дитини пов’язана із поганою дисципліною в класі та постійними провокаціями з боку учнів та вчителів. Як тільки щоденний моніторинг з боку психолога припинився, ситуація з булінгом знов погіршилася", - написав Олександр Балабай.

Також чоловік додав, що в даний час йде "шалений тиск" з боку батьків, ЗМІ, ювенальної поліції та адміністрації ліцею.

Школярі масово йдуть з ліцею через булінг: несподіваний поворот

Скрін з Facebook-сторінки "Бацьки SOS"

Як повідомлялося раніше, нещодавно у Хмельницькому суд прийняв перше в області рішення про притягнення до відповідальності за вчинення булінга.

Також ми писали про те, що у Чернігові в одній зі шкіл учні жорстоко побив восьмикласник - він бив хлопчика з ноги, душив і бив про вазон з квітами.