"Їх звинувачують у тому, що вони вижили": після пожежі в Кемерово деякі люди "залягли на дно"

"Їх звинувачують у тому, що вони вижили": після пожежі в Кемерово деякі люди "залягли на дно"
Фото: Пожежа в Кемерово (twitter.comA42.Ru)

"Я знаю, що після трагедії вже почали розпадатися сім'ї, в яких загинули діти"

Після страшної трагедії в Кемерово в ТЦ "Зимова вишня" багато людей бояться визнавати, що були учасниками пожежі. Вони не вимагають навіть виплати, які їм належать. Про це повідомляє "Московський комсомолець".

"Деякі постраждалі бояться зараз заявляти про те, що вони перебували в "Зимовій вишні" і дивом вижили. Саме на таких людей найбільше бруду виливається. Їх звинувачують у тому, що вони вижили. Тому багато хто воліє на заявляти про себе, нікуди не звертатися і вже тим більше ніяких виплат не вимагати. Хоча їм гроші не завадять — вони втратили здоров'я, засоби до існування, залишилися один на один зі своєю бідою. Нікому вони не потрібні. Я знаю, що після трагедії вже почали розпадатися сім'ї, в яких загинули діти, а батьки почали звинувачувати один одного в тому, що не врятували дітей", - розповіла знайома колишньої співробітниці згорілого ТЦ.

За словами жінки, є люди, які лікуються в психіатричних лікарнях.

"Кажуть, кілька людей дійсно проходять лікування у спеціалізованих клініках, де їм виділили окремих психологів. В такій обстановці, яка панує в Кемерові, складно не звихнутися. Переключитися на щось інше, не виходить. У соцмережах лише про трагедію і говорять. На вулиці, в кафе, в магазинах, у громадському транспорті розмови на цю тему теж не вщухають. Здається, це не закінчиться ніколи. Багато журналісти навмисно вирішили зав'язати з цією темою, щоб люди почали потихеньку повертатися до нормального життя", - продовжила розповідь жінка.

Вона повідомила, що не всі отримали матеріальну компенсацію.

"З цими мільйонами теж виявилося не так все просто. За чутками, за дітей, які залишилися сиротами, розгорнулася справжня битва: родичі мало не б'ються за місце опікуна. Не дивно, такі гроші на кону. У чергу за мільйонами стали вибудовуватися кровні, не кровні родичі, всі хочуть щось мати. Якщо просто прогулятися по місту, поспілкуватися з перехожими, тут таких історій з добрий десяток набереться", - підсумувала жінка.

Як раніше повідомлялося, торговий центр в Кемерово "Зимова Вишня", в якому, за останніми офіційними даними, загинули 64 людини, загорівся через підпал у дитячому "сухому" басейні.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся