ua en ru

Відоме британське видання порекомендувало туристам відвідати Львів у 2018 році

Відоме британське видання порекомендувало туристам відвідати Львів у 2018 році Фото: Львів (facebook.com-lviv1256)

Львів також назвали містом, де найбільше кафе на душу населення

Відоме британське видання The Telegraph назвав Львів одним з 12 міст планети, яке треба обов'язково відвідати в 2018 році.

Львів назвали містом, де найбільше кафе на душу населення. Редактори відзначили, що Львів дуже схожий на Відень, де є сотні кафе, проте Львів обійшов навіть столицю Австрії, адже тут на кожну людину припадає понад кав'ярень ніж де-небудь у світі.

"Хоча сьогодні львів'яни відомі як своїм гарячим націоналізмом, так і своїм церковним посланням, їх місто має легкий, майже легковажний повітря. Львів наповнений студентами університету, прикрашений пінистої кондитерської епохи Ренесансу, бароко, Беллі Епок і модерн, ароматизований ароматами зі своїх сотень кав'ярень, як у Відні", - описує місто британське видання.

Крім Львова, у рейтинг потрапив Нешвілл, Буенос-Айрес, Сіетл, Сейшели, Доха, Ньюарк, Бостон, Ла-Рошель, Генуя, Амрітсар і Ріміні.

Нагадаємо, що у Львові на площі перед Оперним театром відкрили центральну міську ялинку.

Як йдеться на сайті Львівської міськради, в цьому році 18-метрова красуня представлена у кращих європейських традиціях: лише монохромні прикраси і вишукана ілюмінація.

Також повідомлялося, що львівський маршрутник розлютив мережа ганебним вчинком.