ru ua

Яка влада, такі і проблеми: у Криму підвали затопило фекаліями

Яка влада, такі і проблеми: у Криму підвали затопило фекаліями Затоплення підвалів фекаліями в Керчі (колаж РБК-Україна)

Повідомляється, що ймовірною причиною потрапаляння фекальних мас в підвали є руйнування відмостки будинку

Затоплення підвалів фекаліями в Керчі стало масовою проблемою для більшості багатоповерхових будинків. "Влада" Криму прокоментувала ситуацію і назвала причину, по якій відбувається прорив нечистот в будинках. Про це повідомив "глава" Криму Сергій Аксьонов.

Так звана "влада" окупованого Криму перейнялася проблемою Керчі, в якій гостро стоїть питання підтоплення підвалів водою і фекальними масами в багатоквартирних будинках.

"Основною проблемою Керчі є підтоплення будинків водою і фекальними масами. У більшості будинків, куди ми приїжджали, підвали були затоплені фекаліями. Ці фекалії перебували там постійно, тривалий час, що створювало дискомфорт проживання", — заявила "головний державний житловий інспектор Криму" Юлія Жукова.

Затоплення підвалів фекаліями в Керчі намагалися вирішити: влада міста проводили роботи по відкачуванню фекальних мас, але надходження нечистот триває.

"Питання стоїть в тому, щоб знайти джерело потрапляння цих фекальних мас у підвали. Це питання роботи і керуючих, і ресурсозберігаючих організацій. На один із будинків, на який ми виїжджали, причину підтоплення знайшли — забитий колодязь", — зазначила Жукова.

За версією влади, причиною "фекальної проблеми" може бути руйнування вимощення будинків, реконструкція яких не проводиться. При цьому руйнування відмостки у багатоквартирних будинках у Керчі носить масовий характер, подібних випадків в інших населених пунктах півострова немає. Через відсутність вимощення тала вода потрапляє в підвал, затоплюючи його, вважає чиновник.

Слід нагадати, що 22 лютого у лікарні окупованої Євпаторії сталася стрілянина, є постраждалі.

Також ми писали, що біля Керченського мосту виявили аварійні споруди.