ua ru

"Якась неповага": Парасюк висловився про поведінку Савченко

"Якась неповага": Парасюк висловився про поведінку Савченко Фото: Володимир Парасюк (focus.ua)

Позафракційний нардеп хоче зрозуміти, чи дійсно льотчиця є помилковим політиком і має певну стратегію

Народний депутат Володимр Парасюк вважає, що поїздка Надії Савченко в Москву є певним неповагою до всього українського народу. Про це він розповів в бесіді з журналістом Романом Скрипіним.

"Остання поїздка до Москви - вона для мене певні ключові моменти розставила. Зі знаком мінус. Слухайте, ми всією країною кричали 24 години на добу: "Звільніть нам Савченко", я поліз прапор російський знімати у Львові, щоб довести, що Україна готова навіть на самі жорсткі кроки, а їй просто на це все наплювати", - підкреслив він.

За словами політика, це "якась неповага".

"Тому що просто собі захотіла. І неважливо, що ти хочеш! Тут питання державності, а раптом тебе б знову затримали", - обурився нардеп.

Крім того, Парасюк додав, що нормально спілкується з Надією Савченко у Верховній Раді, однак це буває рідко.

Також народний обранець заявив, що дуже часто дивиться її інтерв'ю, щоб зрозуміти, чи дійсно льотчиця є помилковим політиком і має певну стратегію.

"Я вже колись говорив, що мені, можливо, буде потрібно рік, щоб у мене сформувалося про неї певну думку. Тому ставлю тут крапку. Конкретніше щось скажу, коли буду впевнений у цьому", - підсумував парламентарій.

Раніше Парасюк розповів, навіщо задекларував "подарунок від Святого Миколая.