ua ru

Карма: в інституті, який проектував Кримський міст, сталося обвалення (відео)

Карма: в інституті, який проектував Кримський міст, сталося обвалення (відео) Фото: обвал частини конструкції будівлі інституту "Гідропроект" в Москві

У мережі з'явилося відео з місця події

У столиці Російської Федерації Москві обвалився багатотонний металевий козирок над входом у будівлю інституту "Гідропроект", який займався проектуванням Керченського мосту в окупований Крим. У соцмережі показані кадри з місця події.

Зазначається, що конструкція на 27-поверховому будинку (Волоколамське шосе) впала у ніч проти 2 лютого. Інцидент стався під час ремонтних робіт на об'єкті.

Згідно з попередньою інформацією, в результаті НП ніхто не постраждав.

Фото: facebook.com/uaobozrevatel

Повідомляється, що обвалення сталося через скупчення на навісі мокрого снігу. Конструкція будівлі впала буквально за секунду.

Відео: facebook.com/mskagency

Відео: facebook.com/rupormoscow

Для прибирання уламків конструкції біля головного входу в інститут задіяли спецтехніку.

Відео: facebook.com/uaobozrevatel

Користувачі мережі відреагували на інцидент і зазначили, що призвела до НП "карма" інституту:

"З Вікіпедії - Наказом Міненерго СРСР від 30 березня 1970 року "Гидропроекту" було доручено проектування Чорнобильській АЕС";

"ОЗР! Організована злочинна розруха";

"Це ваще ржака! Сергій Ковзанок "роль зіграло ще й те, що по ній ходили фахівці. "Вони залізли і почали її оглядати. Мабуть, ще зіграв вага тих, хто по ній ходив. Все – конструкція не витримала";

"В Москві впала частина будівлі інституту "Гідропроект," який проектував керченський міст. Карма, однак..."

Карма: в інституті, який проектував Кримський міст, сталося обвалення (відео)

Скрін коментарів: facebook.com/uaobozrevatel

Як повідомлялося, нещодавно командувач військово-морських сил України Ігор Воронченко заявив, що Керченський міст можуть зруйнувати підводні течії і рух льоду з Азовського моря в Керченську протоку.

Також ми писали про те, що на єдиній автодорозі на Кримському мосту почалося сповзання ґрунту. Це сталося із-за неправильних дій робітників компанії "Стройгазмонтаж".

Нагадаємо, що на автоподходах до Кримського мосту обвалилися насипи через сильні снігопади.