ru ua

КДБ у рясах: українці обурені мітингами священиків Московського патріархату

КДБ у рясах: українці обурені мітингами священиків Московського патріархату Колаж РБК-Україна

Більшість людей згодна з тим, що церква - це бізнес, і Бога там немає

Нещодавні мітинги священиків УПЦ МП у Вінниці та Чернівцях з вимогами не віддавати їхні храми Православній церкві України наробили чимало шуму серед користувачів соцмереж.

У Вінниці скандал розгорівся після того, як митрополита Вінницького і Барського Симеона синод РПЦ позбавив посади керівника єпархії за перехід в ПЦУ. У відповідь Симеон подав позов про юридичне поновлення на посаді.

А от у Чернівецькій області священики - прихильники РПЦ влаштували мітинг під будівлею РДА - вони вимагали скасувати перехід храмів у ПЦУ.

Ці події викликали бурхливу реакцію серед українців, які активно коментують дану подію. Переважна більшість вказує московським "слугам Бога" на двері з пропозицією поїхати в країну, яку вони підтримують.

"Це такі ж батюшки, як я балерина... Найманці переодягнені", - обурилася Anastasia Prozorova.

Так на цих "душпастирів" тільки подивитися, і то страшно дитині стане. Неголені, нестрижені в чорних рясах, як зомбі, прости Господи", - жахнувся Lupka Mukola.

"Гнати московських попів в шию і стусанами до їхньої улюбленої Московії", - запропонував Дмитро Гриник.

"Люди, які ходять в церкву московського патріархату або сліпі, або ви зомбовані цими попами. Люди будь-якої країни хочуть мати свою церкву і бути незалежними ні від кого", - написав Володимир Ткачук.

КДБ у рясах: українці обурені мітингами священиків Московського патріархату

Скріншот коментарів: facebook.com

"А насправді справа не в вірі, а в перерозподілі фінансових потоків у церкві. Московським попам глибоко насрати на віру, їх хвилюють тільки гроші", - констатував Олександр Мартинчук.

"Правильно тут сказано, всіх попів РПЦ в поїзд і в свою Росію, а то вони тут підбурюють населення. Ось чого це Україна терпить?" - запитав Олександр Мушин.

"Штатні співробітники ФСБ вільно скачуть по українській землі? Де СБУ?" - написала Halyna Homutowska.

КДБ у рясах: українці обурені мітингами священиків Московського патріархату

Скріншот коментарів: facebook.com

Нагадаємо, нещодавно ми писали про те, що в Україні з'явився перший район у Львівській області, "очищений" від московських парафій.

Також ми повідомляли, що Православна церква Америки не визнає автокефалію ПЦУ і висловлює скорботу з цього приводу.

До речі, не так давно митрополит Епіфаній розповів, скільки громад вже перейшли в ПЦУ. За його словами переходи відбуваються щодня.

Відео: РБК-Україна