ua en ru

У Києві під асфальт провалилося авто: виявили власника (відео)

У Києві під асфальт провалилося авто: виявили власника (відео) Фото: facebook/Олександр Власенко

З'явилися деталі події

У Шевченківському районі Києва під асфальт раптово провалилося припарковане авто. Інцидент стався на вулиці Пушкінській. Стало відомо, що власником іномарки є громадянин Чехії. Про це повідомляє "24 Канал".

Причиною провалу посеред тротуару стала стара водопровідна мережа. На місці події перебувають представники "Київводоканалу". Фахівці стверджують, що цю ділянку водопроводу був побудований ще в 1934 році, і тому відбулося їх не дивує.

Обставини інциденту з'ясовують правоохоронці та представники МНС.

Власник MINI Соорег, за даними видання, розгублений і шокований тим, що сталося. Він має намір написати заяву в поліцію і, за необхідності, звернутися до суду.

У Києві під асфальт провалилося авто: виявили власника (відео)У Києві під асфальт провалилося авто: виявили власника (відео)У Києві під асфальт провалилося авто: виявили власника (відео)У Києві під асфальт провалилося авто: виявили власника (відео)У Києві під асфальт провалилося авто: виявили власника (відео)У Києві під асфальт провалилося авто: виявили власника (відео)У Києві під асфальт провалилося авто: виявили власника (відео)У Києві під асфальт провалилося авто: виявили власника (відео)У Києві під асфальт провалилося авто: виявили власника (відео)

Фото: MINI Соорег (facebook.com/dtp.kiev.ua)

У виданні відзначили, що автомобіль застрахований.

Відео: Авто провалилося під. землю (YouTube/24 канал)

Раніше повідомлялося, що у центрі Києва під землю провалився дорогий автомобіль.

Хайп-таксі #16: як ви оцінюєте якість доріг в Україні (відео: РБК-Україна)